У Полтаві відзначили День Соборності України

e-mail Друк PDF

22 січня в Полтаві відбулося традиційне покладання квітів до пам’ятника Т.Г.Шевченку з нагоди Дня Соборності України та 100-річчя прийняття Четвертого Універсалу Української Центральної ради.

В церемонії взяли участь перші керівники області – голова обласної ради Олександр Біленький та голова облдержадміністрації Валерій Головко, народний депутат України Андрій Река, депутати обласної ради, державні службовці, представники громадськості, трудових колективів, ветерани праці, учасники бойових дій.

В ході заходу Олександр Біленький разом з головою облдержадміністрації Валерієм Головком та народним депутатом України Андрієм Рекою вручили керівникам підприємств та установ Полтавщини Почесні відзнаки обласної ради та облдержадміністрації.

Останнє оновлення на Понеділок, 22 січня 2018, 15:24 Детальніше...

Олександр Біленький: Необхідно підтримувати «філософію» поводження з сміттям

e-mail Друк PDF

Про це заявив голова обласної ради Олександр Біленький на щотижневій апаратній нараді в облдержадміністрації, яка відбулася 22 січня під головування голови облдержадміністрації Валерія Головка.

У контексті питання про стан поводження з відходами на території області за результатами здійснення нагляду (контролю) Державною екологічною інспекцією у Полтавській області у 2017 році, голова обласної ради Олександр Біленький запропонував екологічній інспекції змінити стереотипи дій: бути не лише каральним органом, а насамперед  консультуючим.

– Ваша консультація повинна починатися з пунктів роздільного збору сміття, а закінчуватись на полігоні.  «Філософію» поводження з сміттям люди повинні розуміти, починаючи від сміттєвих баків біля своїх будинків. Тут потрібно працювати з об’єднаними громадами, містами. В результаті ми отримаємо європейський полігон, до якого прагнемо, а не те, що бачимо сьогодні, – сказав голова обласної ради.

Останнє оновлення на Понеділок, 22 січня 2018, 14:56 Детальніше...

22 січня – День Соборності України

e-mail Друк PDF

 

Дорогі земляки!

Щиро вітаю вас з величним національним святом – Днем Соборності України!

Соборність як національна ідея об’єднує громадян навколо державотворчих завдань, забезпечує політичну стабільність, сприяє соціально-економічному розвитку країни.

Тільки разом ми зможемо відстояти мир на рідній землі, дати рішучу відсіч країні-агресору, повернути тимчасово окуповані території України, примножити силу і авторитет нашої держави, створити умови життя для громадян.

Бажаю вам, дорогі друзі, міцного здоров’я, нових досягнень і успіхів! Будемо гідними своєї історії! В єдності наша сила!

З повагою

Голова обласної ради                                                                                                                     Олександр Біленький

Останнє оновлення на Понеділок, 22 січня 2018, 08:10

Оголошено обласний конкурс проектів розвитку територіальних громад Полтавської області 2018 року

e-mail Друк PDF

Голова обласної ради Олександр Біленький видав розпорядження про оголошення обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад Полтавської області 2018 року з 22 січня 2018 року.

Розпорядженням визначено напрями, за якими розроблятимуться проекти у 2018 році: впровадження нових інформаційних технологій та інших сучасних технологій муніципального менеджменту; покращення управління твердими побутовими відходами та охорона навколишнього природного середовища; розвиток місцевої пожежної охорони, центрів безпеки громади; покращення системи надання адміністративних та муніципальних послуг, розвиток центрів надання адміністративних послуг; впровадження інноваційних енергоефективних технологій на об’єктах соціальної інфраструктури (технологій використання відновлювальних джерел енергії та енергоефективного обладнання); розвиток туристичної сфери.

Встановлено наступні обсяги співфінансування проектів-переможців конкурсу 2018 року з обласного бюджету по категоріям учасників: для першої категорії (проекти сільських рад) – не більше 200 тис. грн; - для другої категорії (проекти селищних рад та міських рад міст районного значення) – не більше 300 тис. грн; для третьої категорії (проекти районних рад, міських рад міст обласного значення та об’єднаних територіальних громад) – не більше 600 тис. грн; для четвертої категорії (спільні проекти територіальних громад сіл, селищ, міст, районних рад та об’єднаних територіальних громад) – не більше 800 тис. грн.

Головам районних рад рекомендовано запровадити районні конкурси проектів розвитку територіальних громад.

Останнє оновлення на П'ятниця, 19 січня 2018, 11:20

Співчуваємо

e-mail Друк PDF

17 січня, у ході бойових дій у зоні АТО, внаслідок підриву на міні, загинув військовослужбовець 54-ї окремої механізованої бригади, житель селища Нові Санжари Полтавської області, сержант Іванов Сергій Олексійович.

Сергій Олексійович Іванов з честю виконав військовий і громадянський обов’язок, захищаючи державний суверенітет та територіальну цілісність України.

Голова обласної ради Олександр Біленький, перший заступник голови обласної ради Євгеній Холод, заступник голови обласної ради Анатолій Ханко, депутати обласної ради сьомого скликання висловлюють щирі співчуття рідним і близьким героя з приводу тяжкої втрати.

 

ІНФОРМАЦІЯ ПРО ПЕРЕМОЖЦЯ КОНКУРСНОГО ВІДБОРУ

e-mail Друк PDF

Відповідно до спільного розпорядження голови обласної державної адміністрації і голови обласної ради від 13.12.2017 №873/234 «Про оголошення повторного проведення конкурсу на заміщення вакантної посади директора Горбанівського геріатричного пансіонату ветеранів війни та праці», 16 січня 2018 року відбулося засідання конкурсної комісії щодо проведення другого етапу конкурсу – заслуховування конкурсних пропозицій учасників конкурсного відбору.
Переможцем конкурсного відбору на посаду директора Горбанівського геріатричного пансіонату ветеранів війни та праці визначено Радченка Юрія Михайловича.

ІНФОРМАЦІЯ

e-mail Друк PDF

Відповідно до спільного розпорядження голови обласної державної адміністрації і голови обласної ради від 27.12.2017 № 912/244 «Про конкурсний відбір на заміщення вакантної посади директора Гадяцького геріатричного будинку-інтернату» 23.01.2018р. о 10.00 в кім. 422 обласної ради (м.Полтава, вул.Соборності, 45) відбудеться засідання конкурсної комісії щодо проведення першого етапу конкурсу – розгляд документів, поданих претендентами на участь у конкурсі.
Запрошуємо членів комісії взяти участь у вищезазначеному засіданні.

Віра. Сила. Любов

e-mail Друк PDF

Саме таку назву має проект БФ «Карітас Полтава», для підтримки жінок і матерів учасників АТО, презентований 15 січня на прес-конференції в ОКІА «Новини Полтавщини» за участі виконуючого обов’язки голови обласної ради, заступника голови обласної ради Анатолія Ханка.

Як повідомив директор благодійного фонду «Карітас Полтава» Володимир Раковецький, одним із проектів фонду 2018 року є створення груп взаємодопомоги для тих жінок, що перебувають у жалобі або чекають повернення своїх чоловіків, синів із зони бойових дій. За його словами, цей проект покликаний адаптувати жінок у суспільстві та нормалізувати їхній психолого-емоційний стан.

Психолог фонду Оксана Лашенкова наголосила, що у рамках реалізації проекту відбудеться не лише психологічна підтримка жінок, а й ряд інших комплексних заходів, серед яких екскурсії, зустрічі зі спеціалістами за потребою учасників проекту, фізіотерапія, безкоштовні консультації юриста, а також навчальні заняття та активне дозвілля дітей учасників антитерористичної операції.

Створення проекту «Віра. Сила. Любов» виконуючий обов’язки голови обласної ради, заступник голови обласної ради, учасник бойових дій в зоні АТО Анатолій Ханко назвав гарною громадською ініціативою, яку обласна рада обов’язково підтримає.

Останнє оновлення на Понеділок, 15 січня 2018, 14:37 Детальніше...

Олександр Біленький зустрівся з Героями України Сергієм Собком та Василем Зубаничем

e-mail Друк PDF

12 січня, перебуваючи з поїздкою на Сході України, голова Полтавської обласної ради Олександр Біленький, разом із народним депутатом України, головою підкомітету з питань оборонно-промислового комплексу та військово-технічного співробітництва Комітету Верховної Ради України з питань національної безпеки і оборони Артуром Герасимовим та заступником голови Луганської облдержадміністрації Сергієм Філем, зустрівся з Героями України – командиром 128-ї окремої гірсько-піхотної бригади Сергієм Собком та командиром 10-ї гірсько-штурмової бригади Василем Зубаничем.

У військових частинах, якими командують Сергій Собко та Василь Зубанич, проходять службу за контрактом мешканці Полтавської області, тому під час зустрічі було розглянуто питання налагодження системної співпраці Полтавської обласної ради з цими бригадами.

Цього дня Олександр Біленький взяв участь у програмі «Тема дня» на телеканалі «UA: Донбас».

Останнє оновлення на Понеділок, 15 січня 2018, 10:27 Детальніше...

Щоб в нас і в вас було все гаразд...

e-mail Друк PDF

12 січня веселими народними колядками та щедрівками вихованці вокальної студії «Країна мрій» Полтавського обласного центру естетичного виховання учнівської молоді Полтавської обласної ради та учні Полтавської спеціальної загальноосвітньої школи-інтернату I-III ступенів Полтавської обласної ради привітали працівників виконавчого апарату обласної ради з прийдешніми святами.

Доброго здоров’я, щедрого врожаю, багатства та успіхів  бажали у своїх піснях діти.

Разом із вихованцями до присутніх з добрими побажаннями звернулися заступник директора з навчально-виховної роботи Полтавської спеціальної загальноосвітньої школи-інтернату I-III ступенів Полтавської обласної ради Олена Яковенко, керівник вокальної студії «Країна Мрій» Вікторія Крохмальна та викладач української жестової мови Полтавського обласного центру підготовки та підвищення кваліфікації працівників органів державної влади, органів місцевого самоврядування, державних підприємств, установ та організацій Наталія Московець.

На знак подяки щедрівники отримали солодкі подарунки.

Останнє оновлення на П'ятниця, 12 січня 2018, 16:17 Детальніше...

З нагоди 120-річчя від дня народження Юрія Горліса-Горського

e-mail Друк PDF

12 січня виконуючий обов’язки голови обласної ради, заступник голови обласної ради Анатолій Ханко здійснив робочу поїздку в місто Решетилівку та взяв участь у засіданні «круглого столу», присвяченому 120-й річниці від дня народження Юрія Горліса-Горського (1898–1946) – українського військового і громадського діяча, старшини Армії УНР, письменника, який народився у с. Демидівка на Решетилівщині.

В приміщенні центральної районної бібліотеки зібралися прихильники та поціновувачі історичної особистості Юрія Горліса-Горського: представники органів виконавчої влади, місцевого самоврядування, освітяни, представники творчої інтелігенції, громадські активісти, журналісти. Модератором заходу виступив директор районного краєзнавчого музею Юрій Кісіль.

Останнє оновлення на П'ятниця, 12 січня 2018, 15:51 Детальніше...

Сторінка 1 з 297