Конкурс екологічних громадських ініціатив Полтавської області – продовжується інформаційно-промоційна кампанія

e-mail Друк PDF

26 березня в Решетилівці та Великій Багачці відбувся інформаційний семінар з питань проведення  Конкурсу екологічних громадських ініціатив Полтавської області 2019 року.

Йшлося про етапи проведення Конкурсу, складові проектів, умови їх реєстрації та фінансування, відбір проектів-переможців, тощо. Зазначено, що автором екологічної ініціативи може стати мешканець Полтавської області віком від 14 років, який формує  ідею проекту та заручиться підтримкою місцевої ради. Він також має заповнити аплікаційну форму та подати проект з 15 квітня до 14 травня в к. 427 обласної ради.

До 31 травня екологічні ініціативи розгляне конкурсна комісія та визначить переможців. Після чого проекти - переможці можуть бути реалізовані на умовах співфінансування за  рахунок коштів обласного та місцевого бюджетів.

Останнє оновлення на Вівторок, 26 березня 2019, 17:55 Детальніше...

Інформаційне повідомлення

e-mail Друк PDF

Засідання комісії з проведення конкурсного відбору на заміщення вакантної посади директора комунального закладу „Центр охорони та досліджень пам’яток археології” Полтавської обласної ради відбудеться 28 березня 2019 року о 10 год. за адресою: м. Полтава, вул. Соборності, 45, кімн. 422.  

26 березня – День Національної гвардії України

e-mail Друк PDF

Шановні військовослужбовці Національної гвардії України!

Прийміть щирі вітання з нагоди професійного свята!

П’ять років тому ви одними з перших стали на передовому рубежі боротьби за незалежність та територіальну цілісність країни.

Сьогодні на воїнів-гвардійців покладено важливі завдання: забезпечення національної безпеки та оборони держави, прав і свобод громадян, охорона громадського порядку. Ваша служба є прикладом мужності та патріотизму.

Ми вдячні кожному з вас за вірність присязі, військовому та громадянському обов’язку. Схиляємо голови перед світлою пам’яттю воїнів, які віддали своє життя за незалежність України.

Бажаємо міцного здоров’я, життєвої наснаги, мирного неба, добробуту та благополуччя!

Роман Товстий,

в.о. голови Полтавської обласної

державної адміністрації

Олександр Біленький,

голова Полтавської обласної ради


Розпочалася інформаційно-промоційна кампанії щодо участі в Конкурсі екологічних громадських ініціатив Полтавської області

e-mail Друк PDF

25 березня в Полтаві стартувала інформаційно-промоційна кампанія щодо участі в Конкурсі екологічних громадських ініціатив та підготовки відповідних проектів в рамках обласної програми «Екологічні ініціативи Полтавської області на 2019 − 2021 роки».

У заході, організованому Полтавською обласною радою, взяли участь експерти в сфері екології і охорони довкілля, представників органів місцевого самоврядування, об’єднаних територіальних громад, місцевих ініціативних груп, громадських організацій.

Метою Конкурсу екологічних громадських ініціатив області є підвищення рівня екологічної поінформованості населення Полтавщини в сфері екології, виховання розумного та дбайливого ставлення до охорони довкілля, формування екологічного мислення громадян у сфері охорони навколишнього середовища.

Детальніше...

Голова обласної ради Олександр Біленький здійснив робочу поїздку до Оржицького району

e-mail Друк PDF

22 березня голова Полтавської обласної ради Олександр Біленький здійснив робочу поїздку до Оржицького району.

У робочій поїздці голову обласної ради супроводжувати голова Оржицької районної ради Володимир Козина, виконуючий обов’язки голови райдержадміністрації Мирослав Боговик, депутати обласної ради від Оржицького виборчого округу: Мирослава Василенко, Володимир Несен, Анатолій Яненко, начальник відділу освіти Оржицької райдержадміністрації  Наталія Стасенко, голова Оржицької селищної ради Олена Сидоренко.

У селі Чутівка Олександр Біленький ознайомився з будівництвом малого групового будинку, який споруджується для дітей-сиріт, позбавлених батьківського піклування. Потому відвідав ряд загальноосвітніх навчальних закладів району: опорний заклад «Оржицька ЗОШ І-ІІІ ступенів ім. І.Я. Франка», Зарізьку ЗОШ І-ІІІ ступенів ім. М. Т. Симонова, Круподеринську ЗОШ І-ІІІ ступенів, Тарасенківську ЗОШ І-ІІ ступенів, поспілкувалися з педагогами та учнями.

Останнє оновлення на П'ятниця, 22 березня 2019, 18:49 Детальніше...

Смачному і корисному харчуванню дітей – бути!

e-mail Друк PDF

9 квітня команда Євгена Клопотенка презентуватиме на Полтавщині Проект «Нове шкільне харчування».

Їжа може бути корисною і водночас смачною! У цьому переконують учасники команди Проекту Євгена Клопотенка – відомого кулінарного експерта, переможця кулінарного шоу «Мастершеф».

Нова українська школа – це не тільки зміна філософії освітнього процесу. Це важливі нововведення і в системі харчування дітей. Збалансоване меню смачної і корисної їжі не вимагає додаткових витрат із бюджету батьків чи освітніх закладів. Більше того, воно складається практично із тих же продуктів, які традиційно входять до раціону дитячого харчування.

Кулінарний експерт Євген Клопотенко разом із командою узявся за реалізацію проекту покращення харчування в шкільних їдальнях.

Останнє оновлення на П'ятниця, 22 березня 2019, 11:31 Детальніше...

Відбулося засідання робочої групи з розробки порядку використання прапорів на території Полтавської області

e-mail Друк PDF

21 березня під головуванням депутата обласної ради Володимира Ярошенка та за участю першого заступника голови обласної ради Євгенія Холода відбулося засідання робочої групи з розробки порядку використання прапорів на території Полтавської області, створеної відповідно до розпорядження голови обласної ради Олександра Біленького.

До її складу увійшли представники органів влади та громадськості, депутати обласної ради, науковці, юристи.

Учасники зібрання обговорили завдання, що стоять перед робочою групою, та намітили план її роботи.

Останнє оновлення на Четвер, 21 березня 2019, 15:41 Детальніше...

Нагороджено перших лауреатів Премії Полтавської обласної ради імені В.І. Вернадського

e-mail Друк PDF

19 березня в Полтавському художньому музеї (Галереї мистецтв) імені Миколи Ярошенка відбулася урочиста церемонія нагородження перших лауреатів Премії Полтавської обласної ради імені В.І. Вернадського, заснованої з метою розвитку вітчизняної науки та підтримки талановитих науковців.

У заході взяли участь представники влади, громадськості, науковці, педагоги, журналісти.

Лауреатів Премії привітали заступник голови Полтавської обласної ради Анатолій Ханко, директор Департаменту освіти і науки облдержадміністрації Олена Харченко, проректор з наукової роботи Полтавського університету економіки і торгівлі Сергій Гаркуша.

Анатолій Ханко, зокрема, відзначив важливу роль науки у забезпеченні стабільного соціально-економічного розвитку Полтавщини, поліпшенні рівня життя населення.

Останнє оновлення на Середа, 20 березня 2019, 10:24 Детальніше...

18 березня – День працівника податкової та митної справи України

e-mail Друк PDF

Шановні працівники податкової та митної справи!

Прийміть щирі вітання з нагоди професійного свята!

Сумлінним виконанням своїх професійних обов’язків ви формуєте міжнародний імідж країни, стоїте на захисті її фінансових та економічних інтересів. Чесність та прозорість вашої діяльності, неухильне дотримання законодавства є запорукою залучення інвестицій, зростання добробуту населення та розвитку національної економіки.

Вирішення важливих завдань сьогодення вимагає від кожного з вас принциповості, компетентності, особистої відповідальності, відкритого діалогу з представниками бізнесу та громадськістю задля захисту національних інтересів держави.

Бажаємо здоров’я, життєвої наснаги, злагоди та благополуччя!

Роман Товстий,

в.о. голови Полтавської обласної

державної адміністрації

 

Олександр Біленький,

голова Полтавської обласної ради


 

17 березня – День працівників житлово-комунального господарства і побутового обслуговування населення

e-mail Друк PDF

Шановні працівники житлово-комунального господарства і побутового обслуговування населення!

Щиро вітаємо вас з нагоди професійного свята!

Ваша фахова діяльність – це цілодобова напружена робота, що потребує особистої відповідальності, постійної уваги, знань та навичок. Наполегливою щоденною працею ви забезпечуєте тепло та затишок в оселях полтавців, чистоту та охайність вулиць, стабільне функціонування місцевої комунальної інфраструктури, доступність та якість побутових послуг.

Ваші досвід, професійність та енергійність є запорукою вирішення найактуальніших проблем галузі.

Зичимо міцного здоров’я, родинного затишку, оптимізму, добра та благополуччя!

Роман Товстий,

в.о. голови Полтавської обласної

державної адміністрації

 

Олександр Біленький,

голова Полтавської обласної ради


Петро Порошенко: Децентралізація – це об'єднання всіх заради спільної великої мети

e-mail Друк PDF

16 березня в Полтаві, під головуванням Президента України Петра Порошенка, відбулося засідання Ради регіонального розвитку Полтавської області.

У засіданні взяли участь  Віце-прем’єр-міністр - Міністр  регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України Геннадій Зубко, голова Полтавської обласної ради Олександр Біленький, виконуючий обов’язки голови Полтавської облдержадміністрації, депутат обласної ради Роман Товстий, керівники органів виконавчої влади та місцевого самоврядування, підприємств, установ і організацій, депутати, представники духовенства, громадськості, журналісти.

На початку засідання виступив Президент України Петро Порошенко. Він, зокрема, розповів про важливість децентралізації, наголосив на нових можливостях громад завдяки децентралізації самостійно визначати перспективні плани з розвитку територій, і втілювати їх у життя.

Коли ми говоримо про правильний вибір майбутнього, то і про те, як важливо допустити розвиток і не дати повернутися до ручного управління країною згори до низу, до команди згори вниз і до фінансових потоків, які йдуть згори вниз, –  сказав Глава держави.

Останнє оновлення на Понеділок, 18 березня 2019, 09:19 Детальніше...

Сторінка 1 з 347