На Полтавщині продовжується будівництво нових спортивних майданчиків зі штучним покриттям

e-mail Друк PDF

2 травня під головуванням Олександра Алексюка відбулося засідання постійної комісії обласної ради з питань молодіжної політики, спорту та туризму, в якому  взяли участь заступник голови обласної ради Анатолій Ханко, заступник голови облдержадміністрації, депутат обласної ради Роман Товстий, депутати обласної ради: Іван Близнюк, Владислав Мостовенко, Олексій Порохня, Ігор Скляр, Валерій Калюжний, Іван Сидоренко, керівники структурних підрозділів облдержадміністрації, представники територіальних громад області, журналісти.

Депутати розглянули питання про облаштування сучасних спортивних майданчиків зі штучним покриттям для гри у міні-футбол у 2018 році – цьогоріч таких планується збудувати  20. На їх будівництво з обласного бюджету буде виділено 14,4 млн. грн. За словами голови комісії Олександра Алексюка,  всі підготовчі роботи на об’єктах мають завершитися до 20 червня.

Депутати просили керівників територіальних громад звернути особливу увагу на використання якісного матеріалу та дотримання технології при будівництві основи для встановлення штучного покриття, адже саме від цього залежить тривалість використання спортивного майданчика.

Також депутати розглянули звернення до комісії та погодили Положення про сільські спортивні ігри ВФСТ «Колос» серед об’єднаних територіальних громад на «Кращу спортивну громаду Полтавщини 2018 року».