Новини Автозаводського району

e-mail Друк PDF

Боротьба із бур’янами – головне завдання

8 серпня на апаратній нараді голова Автозаводської районної ради Володимир Коваленко наголосив на тому, що у серпні боротьба із бур’янами та іншими карантинними рослинами є головним завданням органу місцевого самоврядування. «Особлива увага – районам приватної забудови. Ми повинні зробити все, щоби і за цим показником наш район був одним із кращих у Полтавській області», - поставив завдання підлеглим Володимир Коваленко. За інформацією заввідділом з благоустрою та екології райвиконкому Євгена Вітера, минулого тижня співробітниками відділу видано понад 20 приписів щодо приведення в належний санітарний стан території, прилеглої до приватних садиб, офісів, гаражних кооперативів, та покосу трави. До викошування трави на інших ділянках, в тому числі у парках «Депутатський» та «Воїнів-Інтернаціоналістів» та біля зупинок громадського транспорту залучається ПП Жаткін (9 мотокосарок) та косарі з парку Мира. Тільки за останні вихідні викошено близько 3 га по вулицях Б.Хмельницького, 8-го березня, Ткаченко, 1905 року, Хорольська, Бетонна, та пров. Щемилівський. Всього за літні місяці в районі скошено траву на території понад 110 га. До робіт з благоустрою території Автозаводського району залучаються безробітні, направлені із міського Центру зайнятості. Минулого тижня 10 таких громадян працювали на збиранні сміття на вулицях Київська, Ватутіна, Залізнична, Кагамлицька,  проспектах 50-річчя Жовтня та Полтавському.

У «Супутнику» відкрили третій тур

У п’ятницю, 5 серпня, в спортивно-оздоровчому комплексі Автозаводської районної ради «Супутник» пройшло урочисте відкриття третього туру. На урочистостях дітей привітав заступник голови Автозаводської райради Віталій Добрунов, директор терцентру району Лариса Дзюба, та директор комплексу Геннадій Панов. У третю зміну до табору на відпочинок приїхала 151 дитина – в основному юні спортсмени. Як повідомив директор СОК «Супутник» Геннадій Панов, всього за підсумками сезону 2011 року у таборі відпочили та оздоровилися 387 дітей, що більше, ніж у минулому році.

Одночасно у «Супутнику» почали готуватися до прийняття на відпочинок людей похилого віку, які приїдуть відразу після закінчення третього туру. За словами Геннадія Панова, вже подані заявки та знайдено фінансування, потрібне для організації відпочинку 412 пенсіонерів. Ведеться пошук коштів, щоби збільшити цю кількість. Нагадаємо, що для ветеранів Автозаводського району відпочинок у «Супутнику» повністю безоплатний. Оздоровлюватися на березі Псла вони будуть у 4 зміни по 5 днів кожна. Розмістять ветеранів на 1-му поверсі двоповерхового корпусу, де навесні зробили ремонт, встановили електробойлер для підігріву води та душові кабіни. Торік у СОК «Супутник» після закінчення дитячих змін відпочили 394 пенсіонери. Ініціатором та організатором оздоровлення кременчуцьких ветеранів у районному дитячому таборі є голова Автозаводської районної ради Володимир Коваленко.

У парку Мира будують Алею Героїв

Минулого тижня у парку Мира, який знаходиться на балансі Автозаводської районної ради, розпочали будівництво Алеї Героїв праці. Відповідний проект був розроблений ще два роки тому, а цього року віднайшли фінансування на його реалізацію. Будівництво веде фірма «Хортиця», яка свого часу збудувала Музей військової техніки під відкритим небом. На Алеї Героїв буде встановлено стели 8-ми Героям соціалістичної праці, які працювали на підприємствах нашого міста, та двічі Герою Радянського Союзу, льотчику-космонавту Олексію Леонову, який навчався у Кременчуцькому льотному коледжі. Алея Героїв розміститься напроти входу до Музею військової техніки, і буде мати виходи до Гонгу Мира та до центральної алеї парку. Як заявив директор парку В’ячеслав Мельник, при її будівництві не буде знесене жодного зеленого насадження, а саме будівництво має завершитися до 440-річчя міста Кременчука, яке святкується 29 вересня.

В Університеті третього віку триває набір слухачів

На апаратній нараді Автозаводського райвиконкому керуюча справами Зінаїда Прохнич проінформувала про роботу щодо набору слухачів в Університет третього віку на новий навчальний рік, який розпочинається з 1 вересня. Університет третього віку був створений на початку 2009 року рішенням Автозаводського райвиконкому на базі Кременчуцького інституту Дніпропетровського університету економіки та права. З 1-го березня 2009 року перші сто слухачів із числа пенсіонерів району приступили до занять на трьох факультетах: охорони здоров’я та фізичної реабілітації, історико-краєзнавчому та  культурно-просвітницькому. Заняття з ветеранами продовжується протягом одного року. 20 травня цього року в університеті відбувся вже третій випуск.

Держреєстр готовий до проведення виборів

В Автозаводському районі м.Кременчука станом на 1 серпня до Державного реєстру виборців внесено 117 915 громадян. Це трохи менше, ніж було під час останніх місцевих виборів 31 жовтня 2010 року. В районі постійно ведеться опрацювання нових даних та уточнення списку виборців. Про це на апаратній нараді Автозаводського райвиконкому повідомила заввідділом ведення Держреєстру виборців Інеса Мартиненко. За кількістю виборців Автозаводський район є найбільшим у Полтавській області.

Автор матеріалів Віктор Крук