В Мачухівській ОТГ відкрили новий спортивний майданчик

e-mail Друк PDF

17 травня голова Полтавської обласної ради Олександр Біленький разом із начальником управління у справах сім'ї, молоді та спорту Полтавської облдержадміністрації Олександром Буцьким, головою Мачухівської ОТГ Валерієм Білоконем та виконуючим обов’язки старости села Плоского Володимиром Галушком взяли участь в урочистій церемонії відкриття новозбудованого футбольного майданчика зі штучним покриттям в селі Плоске Решетилівського району Мачухівської сільської об’єднаної територіальної громади.

Як зазначив Олександр Біленький, це перший об’єкт інфраструктури, який відкрили у громаді після об’єднання,  за фінансової підтримки з обласного бюджету в рамках обласної Програми розвитку фізичної культури і спорту на 2017- 20120 роки.

— Хочеться вірити, що це лише початок масштабної розбудови інфраструктури в сільській місцевості. Обласна рада завжди готова підтримувати цікаві й корисні проекти, до того ж ті, які сприяють укріпленню здоров’я – сказав голова обласної ради.

Почесні гості привітали жителів села із знаменною подією у житті територіальної громади, розрізали символічну стрічку та зробили традиційний удар по воротах.