Олександр Біленький: Бюджету участі Полтавської області у 2018 році буде збільшено

e-mail Друк PDF

18 травня у м. Решетилівка відбулося виїзне засідання Координаційної ради з питань місцевого самоврядування при голові обласної ради. Вів засідання голова обласної ради Олександр Біленький.

Голови міських та районних рад переглянули відео-презентацію Бюджету участі Полтавської області на 2018 рік, опрацювали його теоретичні та практичні аспекти.

Як зазначив Олександр Біленький, найближчим часом до обласної програми «Бюджет участі Полтавської області на 2017-2020 роки» будуть внесені зміни: максимальна вартість проекту зросте до 150 тис. грн (100 тис. грн – з обласного бюджету, 50 тис. грн – з місцевого); однією з тем проектів планується визначити соціальний захист населення. Також у Положенні буде зафіксовано ваговий коефіцієнт обчислення остаточного бала, масштабнішою стане промоційна компанія, збільшиться кількість навчальних кущових нарад-семінарів.

Разом з тим, Олександр Біленький звернув увагу керівників органів місцевого самоврядування на необхідність забезпечити реалізацію проектів-переможців Бюджету участі області минулого року.

«Головне завдання – стовідсотково реалізувати проекти, які стали переможцями Бюджету участі Полтавської області у 2017 році, - наголосив Олександр Біленький. – З обласного бюджету на ці цілі у червні-липні буде виділено 2 мільйони гривень. Прошу вас невідкладно, не чекаючи коштів, зустрітися з авторами проектів та обговорити заходи з реалізації проектів».

У рамках засідання його учасники відвідали Решетилівський районний краєзнавчий музей, де оглянули експозицію кращих творчих доробок решетилівських майстрів ткацтва і вишивки. Також побували на будівництві важливого для територіальної громади об’єкта – житлового будинку для молодих сімей лікарів, ознайомилися з інфраструктурою Решетилівського професійного аграрного ліцею імені І.Г. Боровенського.