Громади Полтавщини відкриті для співпраці з інвесторами

e-mail Друк PDF

Про це йшлося під час Міжрегіонального бізнес-орієнтованого інноваційного форуму «Відкрий Полтавщину» відбувся 25 травня в Полтаві.

У роботі Форуму взяли участь понад 100 представників органів місцевого самоврядування, комунальних підприємств, вітчизняних бізнесових кіл, міжнародних корпорацій, експерти та науковці.

Форум організували Агенція регіонального розвитку Полтавської області та Полтавська обласна асоціація органів місцевого самоврядування. Партнерами виступили Полтавська обласна рада, Полтавська обласна державна адміністрація, Полтавський університет економіки і торгівлі, відокремлений підрозділ установи «Центр розвитку місцевого самоврядування» у Полтавській області.

Відбулися панельні дискусії у блоках: «Органи місцевого самоврядування. Нова реальність України: спроможність, конкурентність, транспарентність», «Бізнес-середовище та комунальні підприємства. Нові стандарти ефективності. Екстериторіальність», «Міжрегіональна взаємодія. Об’єднані спільною метою», а також тематичні секції: «Бізнес», «ІТ», «Інвестиції», «Послуги», «Банки» та ін.

Керівники органів місцевого самоврядування та комунальних підприємств ознайомилися з інвестиційними пропозиціями провідних вітчизняних та іноземних компаній, зокрема щодо впровадження сучасних інноваційних розробок у ІТ, банківській сферах, житлово-комунальному господарстві тощо, обмінялися кращими практиками залучення інвестицій у розвиток громад, участі у грантових програмах і проектах розвитку територій, встановили ділові контакти між органами місцевого самоврядування та потенційними інвесторами.