Стартували змагання зі спортивного орієнтування серед депутатів рад усіх рівнів Полтавської області

e-mail Друк PDF

123456789 26 травня у селі Головач Полтавського району розпочалися змагання зі спортивного орієнтування серед депутатів рад усіх рівнів Полтавської області. Відкриваючи змагання голова Полтавської обласної ради Олександр Біленький зазначив, що спортивний туризм – це достатньо цікавий, корисний та перспективний вид спорту, який пропагує виключно здоровий спосіб життя та активний відпочинок. – Чемпіонат зі спортивного орієнтування серед депутатів рад усіх рівнів на Полтавщині проходить вже вдруге. Впевнений, цьогорічні змагання будуть не менш масштабними та емоційними. Адже вони несуть в собі не лише спортивну складову, а й можливість спілкування, – зазначив Олександр Біленький.

У Чемпіонаті також беруть участь перший заступник голови обласної ради Євгеній Холод, заступник голови обласної ради Анатолій Ханко, заступник голови облдержадміністрації Роман Товстий, депутати обласної ради, голови та депутати рад усіх рівнів Полтавської області.
Команди змагаються у трьох вікових групах: до 35 років, від 35 до 45 років та старші 45 років. Кожен учасник має пройти контрольні пункти за 120 хвилин. Довідкового: Організаторами спортивних змагань стали Полтавський обласний центр туризму та краєзнавства учнівської молоді, Полтавський обласний центр фізичного здоров’я населення "Спорт для всіх", Управління у справах сім’ї, молоді та спорту Полтавської облдержадміністрації. Чемпіонат проходить на базі Полтавського обласного дитячого оздоровчого центру “Маяк”.

14

1

5

7

8

9

15

16

18

19

21

20

17

22