Депутати облради обговорили проблеми лісового господарства

e-mail Друк PDF

4 червня, під головуванням Валерія Капленка, відбулося засідання постійної комісії обласної ради з питань аграрної політики та земельних відносин.

У роботі комісії взяли участь голова Полтавської облдержадміністрації Валерій Головко, заступник голови облдержадміністрації Роман Товстий, заступник голови обласної ради Анатолій Ханко, заступник керівника виконавчого апарату обласної ради – керуючий справами Оксана Черкас, депутати обласної ради: Ігор Горжій, Дмитро Спатар, Валерій Прядко, Володимир Бобиль, Ніна Мацько, Микола Первак, Лариса Сухопар, Володимир Цибенко, Костянтин Кірпосенко, Віктор Скочко, Василь Стасовський, керівники органів місцевого самоврядування області та структурних підрозділів облдержадміністрації, представники громадськості, журналісти.

Депутати розглянули  та обговорили технічну документацію з нормативної грошової оцінки земельних ділянок несільськогосподарського призначення державної власності, які передані в оренду ПрАТ «Полтавський гірничо-збагачувальний комбінат», ТОВ «Біланівський гірничо-збагачувальний комбінат», ТОВ «Єристівський гірничо-збагачувальний комбінат» для розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд підприємствами, що пов’язані з користуванням надрами. Комісія вирішила створити робочу групу та здійснити її виїзне засідання на територію Дмитрівської сільскої ради . Члени комісії планують оглянути об’єкти спору та поспілкуватися  з місцевими жителями.

Знайшли підтримку депутатів звернення Високо-Тополянського психоневрологічного інтернату, Полтавської обласної психіатричної лікарні № 2 «Снітино», Кременчуцького обласного онкологічного диспансеру, комунального вищого навчального закладу I рівня акредитації Полтавської обласної ради «Кременчуцький медичний коледж» ім. В.І. Литвиненка щодо надання дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою з встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості).

Комісія заслухала  та прийняла до відома інформацію начальника відділу лісового та мисливського господарства Полтавського обласного управління лісового та мисливського господарства Юрія Тараненка про сучасний стан лісового господарства в області та хід виконання обласної цільової Програми комплексного розвитку лісового господарства «Ліси Полтавщини на період 2016-2025 роки». Було зазначено, що на Полтавщині суттєво зменшився обсяг рубок, що пов’язано із законодавчими обмеженнями в частині проведення санітарно-оздоровчих заходів в лісах та політикою обласного управління.

У ході засідання комісія розглянула звернення Департаменту соціального захисту населення щодо включення підсобних господарств будинків-інтернатів системи соціального захисту в профільну  Програму; голови Пирятинської райдержадміністрації щодо внесення змін до Програми розвитку та підтримки аграрного комплексу Полтавщини до 2020 року; ознайомилася з відповіддю Головного управління Держгеокадастру у Полтавській області щодо розроблених депутатом обласної ради Куцоволом В.М. методичних рекомендації по створенню громадських сіножатей та інше.