У Полтаві відзначили День Національної поліції

e-mail Друк PDF

4 липня в Україні святкують День Національної поліції. З нагоди свята сьогодні у Полтаві відбулося вручення нагород, сертифікатів на квартиру правоохоронцям, презентація засобів роботи полтавських поліцейських та вшанування пам'яті загиблих під час виконання службових обов'язків.

Вітали правоохоронців голова Полтавської обласної ради Олександр Біленький, перший заступник голови облдержадміністрації Андрій Пісоцький, Полтавський міський голова Олександр Мамай, керівник  Головного управління поліції в Полтавській області Андрій Замахін, заступник прокурора області Олег Плескач.

- Щиро вітаю українських поліцейських з 3-ю річницею створення Національної поліції! Свій професіоналізм полтавські правоохоронці підтвердили блискучою операцією по затриманню особливо небезпечного злочинця, який втік з-під варти у Миргороді! Особлива заслуга у цьому керівника ГУ Національної поліції у Полтавській області Андрій Замахін! Обласна влада не стоїть осторонь проблем поліцейських - цього року за обласні кошти придбали та передали до районних відділень 10 авто “Duster”. Довіра людей - це кропітка робота кожного дня, то ж успіхів вам! – сказав Олександр Біленький.

У своєму виступі він також згадав тих працівників Національної поліції, які несуть службу на Сході України, захищають територіальну цілісність та суверенітет держави.