Полтавщина приєднається до Всесвітнього дня прибирання

e-mail Друк PDF

У цьому році Полтавщина приєднається до Всесвітнього дня прибирання («World cleanup day»). Про це сьогодні під час прес-конференції говорили голова Полтавської обласної ради Олександр Біленький, координатор WCD Юлія Городчаніна та менеджер WCD Катерина Доровських.

Акція почнеться 15 вересня і пройде через 24 часові пояси планети. В найбільшій у світі акції жителі понад 150 країн світу об’єднають свої зусилля для вирішення однієї з ключових проблем – неправильного поводження з побутовими відходами.

Долучитися до цієї акції можуть і українці: передбачається, що в цей день лише в нашій країні буде організовано понад 5 тис. відповідних локацій.

Від Полтавщини до акції вже долучились волонтери з Горішніх Плавнів, Лубен, Пирятина, Решетилівки, Чорнух та Шишак.

Голова Полтавської обласної ради Олександр Біленький наголосив, що акція не буде пов’язана з політикою.

Це дуже правильна й добра справа, яка має об’єднати кожну громаду. І пройти вона має без політичного забарвлення.Вважаю, що прибирання сміття повинно бути у нас в крові, тому що українці– господарі. Обов’язково сам візьму участь в заході, – сказав Олександр Біленький.

Довідково: Свого часу екологічні акції почалися з Естонії у 2009 році, коли 50 тисяч населення вийшли одночасно на прибирання. Світове прибирання «World cleanup day» розпочнеться 15 вересня о 10-й годині в Новій Зеландії, пройде крізь 24 часові пояси і завершиться через 36 годин на Гавайських островах.