Олександр Біленький: Початкова стадія медичної реформи успішно просувається на Полтавщині

e-mail Друк PDF

Про це заявив голова Полтавської обласної ради Олександр Біленький на урочистостях з нагоди передачі лікарняним закладам області медичних автомобілів.

35 легкових автомобілів для доставки аналізів пацієнтів та 7 - для надання комплексних медичних послуг населенню були придбані в рамках реалізації на Полтавщині проекту «Поліпшення охорони здоров’я на службі у людей», що фінансується Міжнародним банком реконструкції та розвитку. Також область отримала діагностичний комплекс у складі 947 пристроїв для дистанційної передачі ЕКГ та 34 центральних станцій для отримання даних.

«Коли говорять про провал медичної реформи, то, мабуть, не знають, що відбувається в Полтавській області. Нехай приїдуть і подивляться, яким чином та як успішно просувається початкова стадія медичної реформи саме на Полтавщині, – сказав Олександр Біленький. – Сучасні автомобілі, супутня медична техніка, за допомогою якої пацієнт може дистанційно отримати якісні медичні послуги, інші важливі новації у галузі є результатом системної роботи влади у цьому напрямку, свідченням того, що політика Президента, Уряду, обласної влади не розходиться з ділами».

Голова обласної ради також зазначив, що завданням обласної влади є забезпечення кожного населеного пункту області високошвидкісним Інтернетом. Тоді, за словами Олександра Біленького, новітнє обладнання буде використовуватись більш ефективно.

Разом із головою облдержадміністрації Валерієм Головком, заступником голови облдержадміністрації Євгеном Пруглом, директором Департаменту охорони здоров’я облдержадміністрації Віктором Лисаком, ректором вищого державного навчального закладу України «Українська медична стоматологічна академія» В’ячеславом Жданом Олександр Біленький вручив представникам лікарняних закладів районів та об’єднаних територіальних громад ключі від медичних автомобілів.