Новини Автозаводського району

e-mail Друк PDF

Відбудеться сесія Автозаводської райради

Чергова VІІІ сесія Автозаводської районної ради м.Кременчука відбудеться 25 серпня в 14.00. Відповідне рішення прийняла колегія районної ради минулого понеділка. Цього тижня проходять засідання постійних депутатських комісій, які попередньо розглядають проекти рішень, що виносяться на затвердження депутатів. На сесії депутати заслухають звіт заввідділу райвиконкому з питань НС та ЦЗН Сергія Діденко про хід виконання повноважень у сфері цивільного захисту населення, затвердять рішення райвиконкому, та розглянуть питання про передачу у комунальну власність територіальної громади міста дитячого садка по вулиці Петрусенко,11 у центральній частині Кременчука, який орендує, але збирається звільняти Кременчуцький університет економіки, інформаційних технологій і управління. Крім того у порядку денному сесії низька земельних питань: передача у власність 21-ої земельної ділянки для будівництва та обслуговування індивідуальних жилих будинків, гаражів, та ведення садівництва, надання дозволів 5-ти громадянам на складання проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок для будівництва гаражів по вулиці Московській в гаражному кооперативі «Тополь», та по вулиці Київській в районі кооперативу «Кокон». Всього на розгляд депутатів Автозаводської районної ради виноситься 10 питань.

Захистити людей від надзвичайних ситуацій

Автозаводський район м.Кременчука – найбільш потужний промисловий район  області. На його території розташовані 5 хімічно-небезпечних та 55 потенційно-небезпечних об’єктів. Відділ з питань надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення Автозаводського райвиконкому постійно проводить попереджувальні заходи з метою недопущення виникнення будь-яких надзвичайних ситуацій. Так, на всіх потенційно небезпечних промислових підприємствах району організовано підготовку, перепідготовку та підвищення кваліфікації керівних кадрів і фахівців в галузі цивільного захисту. У 2011 році відділом буде організоване навчання 335 посадовців, відповідальних за техногенну безпеку. На початку серпня обласне управління МНС України перевіряло роботу відділу щодо забезпечення захисту населення від надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру,  а також питання пожежної безпеки. Всього було перевірено 36 підприємств Автозаводського району. Деякі проблеми виявили лише в спроможності ТОВ «Троянда» власними силами організувати ліквідацію можливих надзвичайних ситуацій на аміачній холодильній установці, що працює на підприємстві. Обумовлені вони малою чисельністю працівників товариства. Всі інші підприємства району показали високу ступінь готовності до дій для захисту населення від надзвичайних ситуацій. За даними відділу цього року на території Автозаводського району було  знайдено 62 снаряди часів Великої Вітчизняної Війни калібру 76-152 мм та гранату Ф-1. Вибухонебезпечні предмети були знешкоджені, для чого викликалися піротехніки з обласного управління МНС.

Головна увага – профілактиці загибелі людей

Як пояснив начальник відділу з питань надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення Автозаводського райвиконкому Сергій Діденко, робота відділу спрямована на запобігання виникненню надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру. Особлива увага в літній період приділялася протипожежному захисту та недопущенню загибелі людей на воді. Всі місця відпочинку біля води були обладнанні роз’яснювальними табличками: «Купатися заборонено» і «Вживання спиртних напоїв та купання у нетверезому стані заборонено». Щочетверга спеціалісти відділу разом зі співробітниками міліції проводять рейди по місцям відпочинку – за купальний сезон вже складено близько 40 протоколів про адміністративні правопорушення. Проведена робота зменшила у цьому році кількість трагедій на воді. Так, за 8 місяців поточного року на території району втопилась одна людина, а за аналогічний період 2010 року таких було троє.

Автор матеріалів Віктор Крук