Сорочинський ярмарок – 2011 відкрито

e-mail Друк PDF

17 серпня у селі Великі Сорочинці офіційно відкрито Національний Сорочинський ярмарок – 2011, започаткований нашими предками та оспіваний видатним Гоголем.

З вітальними промовами виступили голова Полтавської облдержадміністрації, депутат обласної ради Олександр Удовіченко, голова обласної ради Іван Момот, керівник проекту «Сорочинський ярмарок Світлана Свищева.

Квінтесенцією досягнень Полтавщини назвав Сорочинський ярмарок Олександр Удовіченко.

Іван Момот, зокрема, зазначив, що Сорочинський ярмарок багато років приваблює тисячі людей – як жителів України, так і країн зарубіжжя.

- Нинішній Сорочинський ярмарок проходить у рік, особливий для української держави – 20-річчя її Незалежності, - підкреслив голова обласної ради - По вашим радісним, усміхненим обличчям бачу, що у Полтавщини, України є перспектива, є майбутнє, в якому пануватимуть мир, злагода і стабільність.

Він висловив сподівання, що земляки та гості ярмарку разом із гарними покупками привезуть додому хороший настрій, яскраві враження та бажання у наступному році знову відвідати Сорочинці.

Потому було урочисто розрізано найбільший в країні коровай з зерна цьогорічного урожаю, відбувся святковий концерт.

Серед почесних гостей ярмарку – голови обласних і районних рад України, які прибули на Полтавщину для участі у виїзному засіданні правління Української асоціації районних та обласних рад, представники дипломатичного корпусу зарубіжних країн, керівники органів державної влади та місцевого самоврядування, Герої України, ветерани війни та праці.

Як поінформували організатори дійства, за рахунок минулорічних комерційних надходжень в благоустрій Сорочинського ярмарку - 2011  вкладено понад 2,5 млн. грн. Свою продукцію представлять 315 підприємств, 237 народних промислів, 29 підприємств громадського харчування.

На відвідувачів ярмарку чекають численні культурно-мистецькі заходи, виступи аматорів сцени та уславлених майстрів культури, фольклорних колективів, козацькі розваги, народні гуляння.

Завдячуючи ярмарку, кожен зможете придбати вироби талановитих народних умільців, стати учасниками майстер-класів із приготування українського кулешу, виготовлення ляльки-мотанки, оберегів, виробів із лози, розписку по склу.