Анатолій Ханко взяв участь у відкритті Національного Сорочинського ярмарку

e-mail Друк PDF

21 серпня у селі Великі Сорочинці, що на Миргородщині, розпочався традиційний Національний Сорочинський ярмарок.

В урочистому відкритті ярмарку, який проходить вдвадцяте з часу відродження, взяли участь заступник Міністра юстиції України з питань державної виконавчої служби Світлана Глущенко, керівник проекту “Сорочинський ярмарок” Світлана Свищева, заступник голови Полтавської обласної ради Анатолія Ханко, предстаники органів виконавчої влади та місцевого самоврядування.

Вітаючи гостей та учасників свята, Анатолій Ханко, зокрема наголосив, що Сорочинський ярмарок – це його мала Батьківщина.

Я завжди відчуваю тут енергетику, адже тут народився мій батько. Тому для мене це енергетичний центр, куди я приїжджаю залюбки. Ярмарок – це велика подія і родзинка для Полтавщини. На війні в одному з окопів зустрівся з хорватам, я почав розповідати про свою батьківщину. І коли зазначив про Сорочинський ярмарок, в нього очі загорілись і він згадав як його батьки приїжджали сюди”, – зазначив заступник голови Полтавської обласної ради.

Довідково: Упродовж ярмарку на головній сцені торжища виступатимуть зіркових гості. Серед них – Сергій Міхалок і гурт “Ляпіс 98”, “Клей Угрюмого”, гурт “BARAHTA”, KAZKA, Mountain Breeze та їх наставник Андрій Данилко, переможець четвертого сезону шоу “X-Фактор” Олександр Порядинський та “Квартал 95”. Триватиме Національний Сорочинський ярмарок до 26 серпня.