Продовжується навчання у «Школі місцевого самоврядування»

e-mail Друк PDF

21 серпня, в рамках «Школи місцевого самоврядування», започаткованої Полтавською обласною асоціацією органів місцевого самоврядування, розпочав роботу семінар для депутатів місцевих рад.

За дорученням голови обласної ради, голови Полтавської обласної асоціації органів місцевого самоврядування Олександра Біленького учасників навчання привітав виконавчий директор Асоціації Володимир Микійчук. Він, зокрема, зазначив зростання ролі місцевого самоврядування у життєдіяльності територіальних громад області. За словами Володимира Микійчука, потужним ресурсом органів місцевого самоврядування та громад є молодь. Саме тому набуті на семінарі знання його учасники згодом передадуть представникам учнівства та студентства Полтавщини.

Семінар триватиме два дні. У його програмі - розгляд сучасних правових засад місцевого самоврядування в Україні, проектних ініціатив обласної ради, особливостей проведення секторальних реформ в українській державі, фінансових аспектів процесу децентралізації. Учасники навчання одержать практичний досвід та навички в питаннях проектного менеджменту, побудови ефективної комунікації, публічного виступу, впровадження інноваційних технологій у роботі з молоддю тощо.

Нагадаємо, «Школу місцевого самоврядування» Полтавської обласної асоціації органів місцевого самоврядування було засновано в лютому 2018 року з метою підготовки кадрів для роботи в органах самоврядування, формування нової управлінської еліти, підвищення обізнаності населення про роль та діяльність місцевих органів представницької влади. Разом із Асоціацією, реалізацією проекту займається Полтавська обласна рада, Полтавський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти імені М.В. Остроградського, відокремлений підрозділ «Центр розвитку місцевого самоврядування» у Полтавській області. Під егідою «Школи місцевого самоврядування» відбулися навчання для депутатів та працівників органів місцевого самоврядування Диканського, Миргородського, Великобагачанського, інших районів Полтавщини.