Депутати розглянули низку питань щодо реалізації молодіжної політики, розвитку спорту і туризму

e-mail Друк PDF

25 вересня під головуванням Олександра Алексюка відбулося засідання постійної комісії обласної ради з питань молодіжної політики, спорту та туризму.

У засіданні взяли участь виконуючий обов’язки голови обласної ради, перший заступник голови обласної ради Євгеній Холод, заступник голови облдержадміністрації, депутат обласної ради Роман Товстий, заступник голови облдержадміністрації Микола Білокінь, депутати обласної ради: Іван Близнюк, Владислав Мостовенко, Олег Сазонов, Ігор Скляр, Олег Діденко, керівники структурних підрозділів облдержадміністрації, представники громадських організацій, журналісти.

Комісія розглянула та підтримала внесення змін до обласної Програми реалізації молодіжної політики, підтримки сім’ї, забезпечення рівних прав та можливостей жінок і чоловіків на 2015 – 2019 роки» (зі змінами). Управлінню у справах сім’ї, молоді та спорту облдержадміністрації рекомендовано підготувати відповідний проект рішення та внести його на розгляд обласної ради у встановленому порядку.

У порядку контролю депутати заслухали інформацію директора Департаменту культури і туризму облдержадміністрації Валентини Вождаєнко про виконання обласної Програми розвитку туризму і курортів на 2016 – 2020 роки. За її словами, з 800 тис грн., виділених з обласного бюджету на виконання заходів програми у нинішньому році, використано 573, 7 тис. грн. На ці кошти проведено роботу з розробки туристичних кластерів області, презентовано інформаційно-просвітницький тур «В.І. Вернадський: життя та експедиції видатного академіка», театралізований туристичний маршрут «Крокуй Полтава», туристичний маршрут «Короленківська дача», туристичний археологічний маршрут «Від Скіфії до Русі», проведено туристичні мистецькі заходи на брендових об’єктах культурної спадщини Полтавщини: «Купальські ігри на батьківщині Миколи Гоголя», етнофестиваль «Гелон-фест», IV міжрегіональний туристичний фестиваль «Гастрономічна гостинність Полтавщини» та інші, запроваджено рекламний бренд «Люби Полтавщину, вона така різна», розроблено та виготовлено тематичну рекламну продукцію.

Також у ході засідання було розглянуто звернення до комісії щодо облаштування спортивних майданчиків зі штучним покриттям у спорткомплексі «Розсошенці» Щербанівської сільської ради Полтавського району, с. П’ятихатки Омельницької сільської ради, будівництва льодових палаців у містах Полтаві та Кременчуці.