Новини Автозаводського району

e-mail Друк PDF

Ветерани відпочивають у «Супутнику»

У понеділок, 22 серпня, 120 людей похилого віку поїхали на відпочинок та оздоровлення до спортивно-оздоровчого комплексу Автозаводської районної ради «Супутник». Зранку ветерани зібралися в Автозаводському терцентрі, де їх радо вітала директор закладу Лариса Дзюба. Всіх відпочиваючих розсадили  у 3 комфортабельні автобуси та відправили до дитячого табору. За словами директора СОК «Супутник» Геннадія Панова, протягом 5-ти днів пенсіонери будуть відпочивати на березі річки Псел, ловити рибу, розважатися, співати пісні, та кожного вечора ходити на дискотеку. Для бажаючих – ранкова фізична зарядка. Ветерани забезпечуються триразовим харчуванням у їдальні. До табору виїхали три медпрацівника з медичного коледжу, та спеціалісти по організації дозвілля. Цього року буде організовано 4 таких тури для ветеранів. Як повідомив голова Автозаводської районної ради м.Кременчука Володимир Коваленко, який щороку після закінчення дитячих змін організує такий відпочинок для ветеранів у районному таборі, цього року в «Супутнику» відпочине 440 людей похилого віку. У 2010 році в дитячому таборі оздоровились 394 пенсіонери. Нагадаємо, що для ветеранів Автозаводського району відпочинок у «Супутнику» повністю безоплатний.

 

Парк Миру відвідала делегація із Москви

Минулої п’ятниці, 19 серпня, меморіальний комплекс у парку Миру, який знаходиться на балансі Автозаводської районної ради, відвідала делегація з Московської області. Представники губернатора та уряду Московської області, разом із посадовцями із облдержадміністрації, секретарем міської ради Василем Івко та головою Автозаводської райради Володимиром Коваленко, поклали квіти до меморіалу на Алеї Слави, подивилися Музей військової техніки під відкритим небом та роботу Автомістечка. Про військові частини, які звільняли наше місто та отримали почесне найменування «Кременчуцьких» гостям розповіли діти із пошукових загонів 5-ої гімназії та школи-інтернату. Члени делегацыъ були щиро здивовані та вражені тією роботою, яка проводиться в Автозаводському районі Кременчука по військово-патріотичному вихованню молодого покоління.

Як пояснив голова Автозаводської райради Володимир Коваленко, пошуковці з гімназії №5 у травні побували в Москві, де зустрілися з ветеранами війни, командуванням військової частини, яка стала правоприемницею 308-го Гвардійського Кременчуцького мінометного полку, та привезли священну землю з того місця, де формувався цей славетний полк. Тоді ж пошуковці зі школи-інтернату відвідали місто Пєтушки  Володимирівської області, де також зустрілися з ветеранами, обмінялися досвідом роботи з російськими пошуковцями, та набрали землі з місця формування військової частини. На 440-річчя міста Автозаводський райвиконком запросить до Кременчука делегації з цих міст, які приймуть участь у закладанні гільз з привезеної землею на Алеї Слави у парку Мира.

«Робота пошуковців об’єднує наші народи, постійно нагадує про подвиг тих, хто визволяв наше місто. Ми цінуємо і тих людей, хто відновлював, відбудовував Кременчук після війни. До Дня міста ми плануємо відкрити у парку Мира Алею Героїв праці», - заявив голова Автозаводської районної ради Володимир Коваленко.

Нагадаємо, що у серпні в парку Миру розпочалося будівництво Алеї Героїв, де планується встановити стели 8-ми Героям соціалістичної праці, які працювали на підприємствах Кременчука. Окрема стела буде присвячена двічі Герою Радянського Союзу, льотчику-космонавту Олексію Леонову, який навчався у Кременчуцькому льотному коледжі. Будівництво має завершитися до 440-річчя міста Кременчука - 29 вересня.

Успіх творчих колективів Автозаводського терцентру

Під час Національного Сорочинського ярмарку в селі Великі Сорочинці проводився Всеукраїнський національний конкурс народної творчості, в якому прийняли участь два творчих колективи терцентру Автозаводського району. Обидва стали лауреатами конкурсу.

Всього перед гостями ярмарку 19-го серпня виступили 56 колективів художньої самодіяльності зі всієї України. Кременчуцький художній самодіяльний ансамбль «Смерічка» та художній самодіяльний хор «Грай, гармонь» у конкурсі зайняли друге місце. Виступ ветеранських творчих колективів настільки сподобався організаторам конкурсу та національного ярмарку, що самодіяльних артистів декілька разів запрошували виступити на додаткових концертних майданчиках. Художнім керівником обох творчих колективів є Любов Сергеєва.

Як заявила директор терцентру Автозаводського району Лариса Дзюба, ці  самодіяльні колективи добре відомі у Кременчуці. Без них не обходиться жодне свято. Вони приймали участь у відбірковому турнірі телепередачі «Україна має таланти», який проводився у нашому місті.

Нагадаємо, що минулого року диплом за участь у проведенні Сорочинського ярмарку отримав ще один колектив художньої самодіяльності терцентру Автозаводського району – художній самодіяльний ансамбль «Горлиця».

Автор матеріалів Віктор Крук