Профільна комісія розглянула ряд питань щодо підтримки правоохоронних органів та військових частин у Полтавській області

e-mail Друк PDF

16 жовтня, під головуванням Геннадія Коваленка, відбулося засідання постійної комісії обласної ради з питань забезпечення правоохоронної діяльності, боротьби з корупцією, забезпечення прав і потреб військових та учасників бойових дій.

У роботі комісії взяли участь заступник голови обласної ради Анатолій Ханко, депутати обласної ради: Валерій Калюжний, Сергій Соловей, Михайло Бугрій, Руслан Рогов, заступник керівника апарату - керуючий справами виконавчого апарату обласної ради Оксана Черкас, керівники структурних підрозділів облдержадміністрації, правоохоронних органів, командири військових частин та представники громадськості.

На комісії депутати розглянули більше десятка питань порядку денного, а також ряд звернень від правоохоронних органів та військових частин стосовно виділення коштів на реалізацію заходів Комплексної програми щодо забезпечення законності, правопорядку, охорони прав, свобод і законних інтересів громадян та оборонної роботи на 2016-2020 роки. Більшість звернень депутати підтримали з певними зауваженнями та пропозиціями. Також було підтримано ряд змін та доповнень до нової редакції Антикорупційної програми Полтавської обласної ради на 2017 – 2020 роки,  погоджено кандидатури для нагородження почесною відзнакою Полтавської обласної ради - нагрудним знаком «За вірність народу України».