У Шишаках відбулося спільне засідання постійних комісій обласної ради з питань аграрної політики та екології

e-mail Друк PDF

18 жовтня в селищі Шишаках під головуванням Валерія Капленка та Ігоря Горжія відбулося виїзне спільне засідання постійних комісій обласної ради з питань аграрної політики та земельних відносин; з питань екології та раціонального природокористування.

У засіданні взяли участь перший заступник голови обласної ради Євгеній Холод, заступник голови обласної ради Анатолій Ханко, депутати обласної ради: Микола Андрієнко, Володимир Бобиль, Ніна Мацько, Володимир Ярошенко, Василь Стасовський, Віктор Скочко, Олександр Сірик, Василь Хоменко, голова Шишацької райдержадміністрації Віктор Іваненко, голова районної ради Владислав Сафонов, заступник керівника апарату – керуючий справами обласної ради Оксана Черкас, керівники структурних підрозділів облдержадміністрації та територіальних підрозділів центральних органів виконавчої влади.

Учасники засідання відвідали Національний музей-заповідник М.В. Гоголя та ознайомилися з проведенням робіт із реконструкції території музею та будівництва Центру культури, які фінансуються за кошти державного та обласного бюджетів. Також оглянули ставок, де незабаром розпочнуться роботи з берегоукріплення, на які обласна рада виділила кошти з фонду охорони навколишнього природного середовища області.

У ході пленарної частини засідання депутати заслухали інформацію голови Шишацької районної ради Владислава Сафонова про проблемні питання життєдіяльності району, в числі яких названо розчищення річки Псел від сухостійних дерев в районі Шишацької ГЕС, проведення капітального ремонту терапевтичного відділення центральної районної лікарні, ремонт доріг. Як зазначив Владислав Сафонов, у вирішенні цих питань районна влада сподівається на допомогу обласного бюджету за співфінансування з районного бюджету.

Після обговорення інформації депутати ухвалили порушені питання вивчити на засіданнях профільних комісій.

У контексті питання про звернення Ялинцівської сільської ради Кременчуцького району Полтавської області про фінансування робіт з виготовлення технічної документації з розробки проекту землеустрою щодо встановлення (зміни) меж с. Михайленки Ялинцівської сільської ради, зумовленої необхідністю виділення земельних ділянок під забудову учасникам бойових дій, комісії рекомендували Департаменту агропромислового розвитку облдержадміністрації вивчити дане питання та доповісти результати на наступному засіданні постійної комісії обласної ради з питань аграрної політики та земельних відносин.

Також у холі засідання депутати підтримали погодження проекту землеустрою щодо встановлення(зміни) меж міста Глобине Полтавської області, внесення змін до проекту рішення Полтавської обласної ради «Про Програму розвитку та підтримки аграрного комплексу Полтавщини за пріоритетними напрямками на період до 2020 року (в новій редакції), ініціативу депутата обласної ради Володимира Ярошенка щодо заснування екологічної премії імені Олени Байрак, розглянули інші питання.