До Асоціації самоврядування приєдналося ще вісім громад

e-mail Друк PDF

Об’єднані територіальні громади виявляють бажання стати членами Полтавської обласної Асоціації органів місцевого самоврядування. 23 жовтня відбулося засідання правління організації, на якому розглядалося питання про прийом нових членів. Загалом надійшло вісім нових заявок на вступ.

- Дуже позитивним є те, що до лав нашої організації приєднуються новостворені об’єднані територіальні громади. Децентралізація триває, перед нами нові виклики й нові перспективи, а відповідно об’єднання на майданчику Асоціації дозволить більш ефективно вирішувати спільні проблеми й завдання, - зазначив голова Полтавської облради, голова Асоціації Олександр Біленький.

За словами виконавчого директора Асоціації Володимира Микійчука, заявки на вступ надійшли від Омельницької, Щербанівської, Мачухівської та кількох інших потужних об’єднаних територіальних громад. Таким чином, загальна кількість членів Асоціація сягнула позначки 100 учасників.

- Також на Правлінні ми увалили рішення підписати Меморандум про співпрацю із Полтавською державною аграрною академією та затвердили Меморандум про співробітництво між Асоціацією та містом Пакош Республіки Польща, - зазначив виконавчий директор Асоціації Володимир Микійчук.

Учасники засідання обговорили хід підготовки до Другого Міжрегіонального Форуму “Взаємодія громад: Можливості. Технології. Виклики”, який планується присвятити темам енергоефективності, поводження із ТВП, інноваційним інструментам розвитку громад та іншим важливим питанням розвитку самоврядування.