Факультети ПНПУ імені В. Г. Короленка відзначили 100-річчя заснування

e-mail Друк PDF

24 жовтня в Полтавському академічному обласному українському музично-драматичному театрі відбулася церемонія святкування 100-річчя з нагоди заснування історико-філологічного факультету Полтавського національного педагогічного університету імені В.Г.Короленка.

Від імені Полтавської обласної ради студентів, випускників, викладачів та співробітників факультетів привітав заступник голови обласної ради Анатолій Ханко.

- Від імені депутатського корпусу обласної ради, а з-поміж депутатів обласного рівня – чимало випускників історичного та філологічного факультетів університету, я хотів би подякувати викладачам вишу за сумлінну та відповідальну працю, завдяки якій світ побачив нових науковців,  журналістів, викладачів, політиків. Випускники цих факультетів відбулися як люди, як особистості. - зазначив Анатолій Ханко.

Наостанок побажав науковцям та співробітникам університету натхнення й нових професійних звершень. Наголосив,  щоб і надалі високо тримати планку авторитетного та успішного навчального закладу.

За словами ректора Полтавського національного педагогічного університету імені В.Г. Короленка  Миколи Степаненка два факультети університету мають 100-річну історію, тому під час святкування було вирішено їх об’єднати.

У рамках заходу відбулися нагородження викладачів навчального закладу грамотами різних рівнів.

Учасників зібрання вітали творчі колективи.

Довідково: У 1914 році основою Полтавського національного педагогічного університету імені В. Г. Короленка став Учительський інститут, а вже восени 1918 року історико-філологічний факультет, як самостійний навчальний заклад у Полтаві, розпочав свою роботу. На сьогодні у виші функціонує два окремих факультети:  історичний і філології та журналістики.