Депутати обласної ради ознайомилась зі станом каналізаційних мереж КП «Полтававодоканал»

e-mail Друк PDF

1 листопада депутати Полтавської обласної ради ознайомилися з роботою та станом каналізаційних мереж комунального підприємства Полтавської обласноїради «Полтававодоканал».

У робочій поїздці взяли участь голова постійної комісії обласної ради з питань житлово-комунального господарства, енергозбереження, будівництва, транспорту та зв’язку Ігор Сірик, депутати обласної ради: Валерій Калюжний,  Володимир Савченко, Лариса Сухопар, Ніна Мацько, Михайло Міщенко, заступник голови облдержадміністрації Олег Пругло, начальник управління ЖКГ виконавчого комітету Полтавської міської ради Сергій Сінєльнік, керівництво КП “Полтававодоканал” та інших.

Генеральний директор КП “Полтававодоканал» Василь Воротинцев разом із начальником служби каналізації Іваном Мистюком розповів про виконання робіт з ліквідації аварій на каналізаційних мережах міста Полтави. Так, цьогоріч у місті трапився 62 «провали» колекторів. Станом на сьогодні ліквідовано 27 із пошкоджених. Ремонтні роботи проводилися новим методом – похилого буріння.

За словами Василя Воротинцева, каналізаційні мережі КП «Полтававодоканал» зношені на 99%, а потрібних коштів для їх ремонту у підприємства відсутні. Саме тому «Полтававодоканал» потребує додаткової фінансової допомоги з боку обласної та міської рад. Так, на ремонт та перекладку аварійних колекторів у Полтаві необхідно близько 600 млн грн протягом трьох років.

Коментуючи ситуацію, голова профільної комісії Ігор Сірик виступив за підтримку комунального підприємства та наголосив, що вирішити це питання можливо лише завдяки спільній та налагодженій праці депутатського корпусу обласної ради та виконавчого комітету Полтавської міської ради.

Нагадаємо: 10 жовтня члени профільної комісії рекомендували підтримати підприємство на умовах співфінансування  з Полтавською міською радою.