Олександр Біленький здійснив робочу поїздку до Оржицького району

e-mail Друк PDF

2 листопада голова Полтавської обласної ради Олександр Біленький з робочою поїздкою відвідав Оржицький район.

Разом з депутатами обласної ради Мирославою Василенко, Миколою Горбом, Валентином Несеном та Анатолієм Яненком, першим заступником голови РДА Мирославом Боговиком, головою райради Володимиром Козиною, селищним головою Оржиці Оленою Сидоренко він відвідав опорний заклад «Оржицька ЗОШ І-ІІІ ступенів», поліклініку Оржицької ЦРЛ, ФАП та сільський будинок культури в селах Онішки та Чайківщина.

Також голова Полтавської обласної ради побував у комунальній організації місцевої пожежної охорони в Круподеринцях, оглянув парки в Оржиці, Онішках та Чайківщині, зустрівся із активом району та трудовими колективами. Спільно із народним депутатом України Костянтином Іщейкіним взяв участь у зарибленні річки Сула.

За результатами візиту до району, Олександр Біленький відзначив певні позитивні зрушення, зокрема що стосується стану доріг. За його словами, це стало можливим завдяки тому, що суму коштів, виділену на ремонт у порівнянні з минулим роком, було збільшено у 6 разів - з 2 млн до 12 млн грн.

Разом з тим, голова Полтавської облради відзначив ряд проблем, які потребують негайного вирішення. Перш за все це стосується капітального ремонту об’єктів соціальної інфраструктури, а також будівництва на річці Сула шлюзу-регулятора.

«Шлюз дасть змогу акумулювати стоки вище села Тарасівка, підняти рівень води до 1 м. Це забезпечить обводнення території, убезпечить торф'яні поклади від загорання, створить сприятливі умови для життя риби, підніме рівень підґрунтових вод на прилеглих територіях. Гроші на це в рамках екологічного фонду були передбачені ще в минулому році, однак через судові позови процес фактично блоковано. Сподіваюся, здоровий глузд все ж таки переможе і проблему буде вирішено», - зазначив Олександр Біленький.