Увага розвитку спорту

e-mail Друк PDF

23 серпня під головуванням Андрія Соколова відбулося засідання постійної комісії обласної ради з питань молодіжної політики, спорту та туризму.

Відповідно до порядку денного було розглянуто питання про  будівництво сучасних спортивних майданчиків зі штучним покриттям у Кременчуцькому, Кобеляцькому районах та смт. Шишаки.

Як повідомив начальник управління з питань фізичної культури і спорту облдержадміністрації Віктор Пожечевський, з метою завершення обласної Програми «Будівництва сучасних спортивних майданчиків зі штучним покриттям на 2008 -2011 рік» у поточному році в повному обсязі, необхідне фінансування у сумі 740 тис. грн. на облаштування трьох майданчиків у вищевказаних районах. Після детального обговорення комісія підтримала виділення коштів з обласного бюджету.

Депутати розглянули та погодили  використання капітальних видатків у сумі 62,0 тис. грн. для придбання та облаштування опалювальної системи у спортивній залі ДЮСШ «Олімпійські надії», яка знаходиться за адресою вул. Героїв Сталінграду 30 та 38,0 тис. грн.. для добудови будинку тимчасового проживання спортсменів ДЮСШ «Олімпійські надії» за адресою 9 Травня 36. За інформацією директора ДЮСШ «Олімпійські надії» Анатолія Демчука, починаючи з квітня місяця і до настання морозів проводяться навчально-тренувальні заняття з веслування на байдарках і каное та тренувально-оздоровчі збори для спортсменів міста, районів, області. Для покращення умов перебування та збільшення кількості спортсменів  необхідно зробити добудову.

У порядку контролю, депутати заслухали та погодили план проведення спортивних заходів Полтавської області на III та IV квартал 2011 року, що фінансуються з обласного бюджету.Також, комісія рекомендувала управлінню з питань фізичної культури і спорту  в подальшому розміщати плани проведення спортивних заходів на офіційному веб-сайті облдержадміністрації.