На апаратній нараді в облдержадміністрації розглянули реалізацію в області пілотного проекту "Рука допомоги"

e-mail Друк PDF

3 грудня голова обласної ради Олександр Біленький взяв участь у щотижневій апаратній нараді в облдержадміністрації, яка відбулася під головуванням голови облдержадміністрації Валерія Головка.

Директор Полтавського обласного центру зайнятості Катерина Клавдієва розповіла про реалізацію в області пілотного проекту із залучення до роботи членів малозабезпечених сімей та внутрішньо переміщених осіб «Рука допомоги». Проект пропонує допомогу у працевлаштуванні, передбачає залучення учасників до економічної активності з урахуванням особливостей та прагнень кожного з них. Це абсолютно новий механізм для України, який, проте, вже довів свою ефективність в країнах Євросоюзу.

За словами Катерини Клавдієвої, якщо бажаної вакансії на момент звернення немає – людині пропонуються різноманітні варіанти тимчасових оплачуваних робіт на користь громади. Учасники проекту, які давно мріяли про власну справу, мають змогу отримати безвідсоткову поворотну фінансову допомогу (мікрокредит) на обладнання та матеріали для започаткування бізнесу.

Учасники наради також розглянули стан експлуатаційного утримання автомобільних доріг загального користування місцевого значення області в осінньо-зимовий період 2018 року, забезпечення в області комплексного інтегрованого підходу до подолання домашнього насильства, надання всебічної допомоги постраждалим особам та утвердження ненасильницького характеру приватних стосунків, ознайомились зі станом техногенно-екологічної безпеки, надзвичайної ситуації та небезпечні події, які виникли на території області.