Олександр Біленький: «Полтавщина готова підтримати та реалізувати концепти щодо підтримки учасників бойових дій в різних напрямках»

e-mail Друк PDF

1 грудня голова обласної ради Олександр Біленький зустрівся з делегацією Миколаївської області. У форматі круглого столу розглянуто та обговорено досвід Миколаївської області в питаннях соціальної адаптації учасників бойових дій та співпраці з органами виконавчої влади і місцевого самоврядування.

Заступник голови громадської організації «Асоціація учасників та інвалідів АТО» Ілля Шполянський та представник Департаменту соціального захисту населення Миколаївської облдержадміністрації Світлана Орещак презентували соціальний проект «Ветеран – успішний підприємець». Йшлося про підтриману обласною владою ініціативу громадськості щодо надання організаційно-методичної та фінансової допомоги захисникам України у відкритті власного бізнесу.

Про тренінг «Побратими» з психосоціальної адаптації учасників бойових дій та їхніх дружин розповів військовий психолог та учасник бойових дій Андрій Козінчук.

В свою чергу, полтавець, учасник бойових дій Анатолій Пархомчук представив гостям свій соціальний проект «Електронний кабінет ветерана».

«Полтавщина готова підтримати та реалізувати концепти щодо підтримки учасників бойових дій в різних напрямках, – зазначив Олександр Біленький. – Є плани, є бажання і головне, розуміння, що саме громадські організації є «локомотивами» ідей».

У заході взяли участь представники громадських організацій Полтавщини та Державної служби у справах ветеранів війни та учасників антитерористичної операції.