Комісія облради підтримала внесення змін до обласної Програми оздоровлення та відпочинку дітей на 2015 – 2019 роки

e-mail Друк PDF

10 грудня під головуванням Олександра Алексюка відбулося засідання постійної комісії обласної ради з питань молодіжної політики, спорту та туризму.

У засіданні взяли участь заступник голови обласної ради Анатолій Ханко, депутати обласної ради: Іван Близнюк, Владислав Мостовенко, Олег Сазонов, Ігор Скляр, Олексій Порохня, керівники структурних підрозділів облдержадміністрації, представники громадських організацій, журналісти.

Комісія попередньо розглянула та підтримала внесення змін до обласної Програми оздоровлення та відпочинку дітей на 2015 – 2019 роки. Начальник Управління у справах сім’ї, молоді та спорту облдержадміністрації  Олександр Буцький повідомив, що механізм здешевлення вартості путівок фінансується за рахунок коштів обласного та паритетної участі місцевих бюджетів. На реалізацію механізму у поточному році з обласного бюджету освоєно 14 млн. грн.  Таким чином, якщо вартість путівки, умовно, складає 5 тис. грн, то сім’я витрачає близько 1 500 грн.

За його словами, необхідно додатково виділити  понад 1 млн грн. для м. Полтава на оздоровлення більшої, ніж запланована, кількості дітей. Виділена сума, у разі співфінансування з місцевого бюджету, надасть можливість ліквідувати існуючу заборгованість та здійснити розрахунок за оздоровлення 670 дітей у 10 позаміських закладах закладах області.

Також у ході засідання було підтримано проект рішення обласної ради «Про затвердження Стратегії розвитку туризму та курортів у Полтавській області на 2019 – 2029 роки» та «Про внесення змін до обласної Програми розвитку туризму і курортів на 2016 – 2020 роки» (зі змінами), укладення трудових контрактів із керівниками суб’єктів господарювання спільної власності територіальних громад області, інші.