Новини Автозаводського району

e-mail Друк PDF

Роботу сесії буде продовжено

25-го серпня відбулося перше пленарне засідання чергової VІІІ сесії Автозаводської районної ради м.Кременчука. Депутати заслухали звіт про виконання повноважень у сфері цивільного захисту населення, провели уточнення районного бюджету та розглянули питання щодо подальшого  використання приміщення колишнього дитсадка по вулиці Петрусенко,11 у центральній частині міста. Це приміщення протягом 10 останніх років орендував Кременчуцький університет економіки, інформаційних технологій та управління, але 1-го вересня термін оренди закінчується, і КУЕІТУ від нього відмовився. На пропозицію голови райради Володимира Коваленка депутати вирішили запропонувати міській раді прийняти колишній дитсадок до комунальної власності територіальній громади міста для подальшого використання за призначенням. Сесію не закривали з тим, щоби прийняти рішення про передачу дитсадка після того, як міська рада погодиться на цю пропозицію.

Крім того депутати розглянули низьку земельних питань: про передачу у власність земельних ділянок для будівництва та обслуговування індивідуальних жилих будинків, гаражів, та ведення садівництва, а також надання дозволів на складання проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок для будівництва гаражів.

При затверджені порядку денного фракція ВО «Батьківщина» запропонувала розглянути заяву «Про політичну ситуацію в Україні». Зважаючи на те, що на сесію прийшло всього 33 депутати (із 50-ти), для внесення цього питання до порядку денного було потрібно всього 17 голосів. Але дану пропозицію підтримали лише 13 депутатів. Цікаво, що із 17-ти відсутніх у сесійному залі більшість (13 депутатів) виявилися саме із фракції «Батьківщини». Новообраний голова міської парторганізації Андрій Зощук пояснив це відпустками та хворобами депутатів.

2-го вересня планується продовжити роботу VІІІ сесії Автозаводської районної ради. Депутати збираються ухвалити рішення щодо передачі приміщення колишнього дитсадка по вулиці Петрусенко,11 у центральній частині міста до комунальної власності територіальної громади міста. Згоду на прийняття приміщення має дати міська рада 30-го серпня. Приміщення планується відремонтувати і з наступного року використовувати за прямим призначенням – в якості дитячого садка.

Друге питання, яке обговорять депутати – розгляд кандидатури на присвоєння звання Почесного громадянина міста Кременчука. Відповідні пропозиції районної ради будуть враховані при прийнятті рішення міською радою напередодні 440-річчя міста Кременчука.

До «Супутнику» поїхали на відпочинок ще 109 ветеранів

Минулої п’ятниці після відпочинку та оздоровлення у спортивно-оздоровчому комплексі Автозаводської районної ради «Супутник» до Кременчука повернулися 120 ветеранів. А у неділю, 28 серпня, до дитячого табору поїхала відпочивати друга зміна – ще 109 людей похилого віку. За словами директора СОК «Супутник» Геннадія Панова, у таборі протягом 5-ти днів пенсіонери загорають та купаються на березі річки Псел, розважаються, грають у більярд та теніс, співають, та кожного вечора танцюють на дискотеці. Для бажаючих проводиться ранкова фізична зарядка. Ветерани забезпечуються чотирьохразовим харчуванням. Силами медпрацівників медичного коледжу організоване їх медичне забезпечення.

Як заявив голова Автозаводської районної ради Володимир Коваленко, який щороку після закінчення дитячих змін організує безкоштовний відпочинок для ветеранів району, цього року СОК «Супутник» прийме на оздоровлення 440 людей похилого віку. Всього буде організовано 4 тури по 5 днів кожний. У 2010 році в дитячому таборі оздоровилися 394 пенсіонери.

Автозаводський район готується до 440-річчя Кременчука

В Автозаводському районі м.Кременчука до Дня міста буде проведено 12 свят вулиць, назви яких пов’язані з Великою Вітчизняною війною. Свята пройдуть в мікрорайонах з 13 по 20 вересня. Урочистий прийом головою Автозаводської районної ради Володимиром Коваленко учасників бойових дій та ветеранів Великої Вітчизняної війни відбудеться 26-го вересня об 11.00.

Найбільш видовищний і масовий захід в районі відбудеться зранку 27-го вересня. Традиційна урочиста хода почнеться від колишнього кінотеатру «Кропивницького» до пам’ятника Воїна Визволителя у Великій Кохнівці. Після мітингу та покладання квітів до пам’ятника перед ветеранами пройдуть парадні колони військових, ліцеїстів, навчальних закладів району, пошукові загони, а також військова і спеціальна техніка. У гості до Автозаводського району очікується приїзд ветеранів та пошуковців із Москви та російських міст, з якими вдалося встановити зв’язки в рамках районної героїко-патріотичної програми «Пам'ять про війну єднає». Нагадаємо, що у травні пошуковці з гімназії №5 та школи-інтернату виїжджали до Москви та до міста Пєтушки Володимирівської області, де зустрічалися з ветеранами і обмінювалися досвідом роботи з пошуковцями. Кременчужани набрали священної землі з тих місць, де формувалися військові частини, які звільняли наше місто у 1943 році та отримали за це почесне найменування «Кременчуцьких». Урочистий захід, присвячений закладанню гільз із цією землею до Меморіалу слави у парку Миру, планується  провести об 11.00 28-го вересня.

Автор матеріалів Віктор Крук