Депутати розглянули виконання Комплексної програми комунікацій влади з громадськістю та розвитку інформаційної сфери в Полтавській області на 2016 – 2020 роки та підтримали внесення змін і доповнень до неї

e-mail Друк PDF

Триває підготовка до двадцять третьої сесії Полтавської обласної ради сьомого скликання. Сьогодні під головуванням Інни Авраменко відбулося засідання постійної комісії обласної ради з питань регламенту, депутатської діяльності, інформаційної сфери, зв’язків з громадськістю та дотримання прав учасників АТО.

У роботі комісії взяли участь заступник голови обласної ради Анатолій Ханко, депутати обласної ради: Олександр Сухань, Володимир Литвин, Дмитро Півень, Володимир Ярошенко, заступник керівника апарату – керуючий справами виконавчого апарату обласної ради Оксана Черкас, директор Департаменту інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю облдержадміністрації Вікторія Пилипенко, журналісти.

Депутати заслухали та обговорили звіт про результати виконання у 2018 році заходів Комплексної програми комунікацій влади з громадськістю та розвитку інформаційної сфери в Полтавській області на 2016 – 2020 роки. Як поінформувала Вікторія Пилипенко, на реалізацію заходів цієї програми у 2018 році з обласного бюджету виділено 6871,0 тис. грн, що становить 84% від запланованої суми. Кошти були спрямовані, зокрема, на реалізацію суспільно-значущих проектів громадських організацій на території області, висвітлення у ЗМІ інформації про діяльність органів виконавчої влади та органів місцевого самоврядування, виготовлення та розповсюдження соціальної реклами, забезпечення належних умов зберігання документів Національного архівного фонду та інше.

Комісія підтримала проекти рішень щодо внесення змін та доповнень до Комплексної програми комунікацій влади з громадськістю та розвитку інформаційної сфери в Полтавській області на 2016 – 2020 роки, які передбачають збільшення обсягів фінансування ОКІА «Новини Полтавщини», забезпечення видатків для проведення конкурсу журналістських робіт «Реформування місцевого самоврядування та територіальної організації влади – шлях до сталого розвитку громади», забезпечення розвитку інформаційного простору: підвищення якості інформації, її повноти та об’єктивності, а також збільшення можливостей доступу населення до інформації.

За результатами обговорення, комісія рекомендувала Департаменту інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю облдержадміністрації забезпечити у 2019 році освоєння передбачених бюджетних коштів максимально раціонально, ефективно і прозоро на засадах паритетності стосовно органів місцевого самоврядування та виконавчої влади.

Також було підтримано внесення змін до Програми розвитку місцевого самоврядування у Полтавській області на 2018 – 2020 роки, Положення про зміст, опис та порядок використання символіки Полтавської області, затверджено план роботи постійної комісії обласної ради з питань регламенту, депутатської діяльності, інформаційної сфери, зв’язків з громадськістю та дотримання прав учасників АТО на 2019 рік, розглянуто інші питання.