Депутати рекомендували збільшити видатки обласного бюджету на кредитування житла для молодих сімей

e-mail Друк PDF

У рамках підготовки до двадцять третьої сесії Полтавської обласної ради сьомого скликання, відбулося засідання постійної комісії обласної ради з питань житлово-комунального господарства, енергозбереження, будівництва, транспорту та зв’язку. В засіданні, яке проходило під головування Ігоря Сірика, взяли участь перший заступник голови обласної ради Євгеній Холод, заступник голови обласної ради Анатолій Ханко, перший заступник голови облдержадміністрації, депутат обласної ради Андрій Пісоцький, депутати обласної ради: Наталя Макаруша, Микола Горб, Микола Первак, Валерій Чечель, заступник керівника апарату – керуючий справами виконавчого апарату обласної ради Оксана Черкас, керівники структурних підрозділів облдержадміністрації, комунальних підприємств, журналісти.

Депутати підтримали проекти рішень щодо внесення змін до Схеми планування території Полтавської області; переліку об’єктів, на які будуть спрямовані кошти обласного бюджету відповідно до Обласної програми «Питна вода Полтавщини» на 2011 – 2020 роки у 2019 році; Програми підтримки населення, об’єднань співвласників багатоквартирних будинків та житлово-будівельних кооперативів Полтавської області для виконання заходів з енергозбереження на 2015 – 2020 роки, Програми розвитку та підтримки Полтавського обласного комунального підприємства «Аеропорт-Полтава» на 2017 – 2020 роки.

Впродовж засідання комісія також схвалила передачу окремих аеродромних об’єктів Полтавського обласного комунального підприємства «Аеропорт-Полтава» зі спільної власності територіальних громад сіл, селищ і міст Полтавської області у державну власність; виділення коштів у розмірі 20 мільйонів гривень КП ПОР «Полтававодоканал» для поповнення статутного капіталу; розглянула виконання обласної Програми «Питна вода Полтавщини» на 2011 – 2020 роки.

Також було заслухано та обговорено інформацію директора Полтавського регіонального управління Держмолодьжитла Олени Алєксєєвої щодо виконання Обласної програми забезпечення молоді житлом на 2018-2022 роки. Фінансування Програми здійснюється за рахунок обласного та місцевих бюджетів, коштів громадян. За словами Олени Алєксєєвої, у поточному році обсяг фінансування Програми становив 14 млн грн. За рахунок цих коштів надано 22 кредити молодим та багатодітним сім’ям, учасникам бойових дій, спортсменці-параолімпійці, сім’ї лікарів. Депутати рекомендували виділити на реалізацію заходів програми у наступному році 5 млн грн на кредитування житла для молодих сімей.