Олександр Біленький та Валерій Головко взяли участь у передачі автомобілів первинної медичної допомоги новозбудованим сільським амбулаторіям

e-mail Друк PDF

Автомобілі було придбано у рамках програми Президента України Петра Порошенка «Доступна медицина на селі» за рахунок коштів державного та місцевих бюджетів.

У заході взяли участь голова Полтавської обласної ради Олександр Біленький, голова облдержадміністрації Валерій Головко, депутати обласної ради, медичні працівники, представники громадськості.

Голова обласної ради Олександр Біленький акцентував увагу на важливості проведення конкретних заходів, спрямованих на покращення якості надання медичних послуг населенню Полтавщини.

Реформування охорони здоров’я буде успішне лише тоді, коли ми повіримо у нього та на конкретних справах доведемо його ефективність. Для нас найважливіше  –  поліпшення медичних послуг на місцях, наголосив Олександр Біленький автомобілі первинної медичної допомоги, які сьогодні отримали сільські медичні заклади, є цьому підтвердженням.