Депутати обласної ради придбали для Лохвицька ЦРЛ ендоскопічне обладнання

e-mail Друк PDF

24 грудня голова обласної Олександр Біленький здійснив робочу поїздку в Лохвицький район, де разом із депутатами обласної ради від Лохвицького виборчого округу: Романом Товстим, Миколою Бондарем, Анатолієм Власенком та Віктором Щуровим зустрівся з медичними працівниками Лохвицької центральної районної лікарні.

Учасники зустрічі обговорили питання медичного обслуговування населення, участі депутатів обласної ради у вирішенні питань матеріально-технічного забезпечення лікарні.

Як зазначив головний лікар Лохвицької ЦРЛ Віктор Бурлей, завдяки депутатам обласної ради, у минулому році за кошти фонду розвитку територій обласного бюджету для надання першої невідкладної медичної допомоги лохвичанам було придбано автомобіль «Сітроен», а наприкінці нинішнього року - гістрорезектоскоп, помпу та інше медичне обладнання, яке дозволить проводити ефективні ендоскопічні втручання. За словами Віктора Бурлея, вартість цього обладнання, яке планується застосовувати в гінекології, урології та хірургії, становить 1 мільйон 200 тисяч гривень.

Голова обласної ради та депутати оглянули придбане обладнання, переконалися, що воно функціонує.

«Сьогодні ми побачили, як синергія зусиль депутатів обласної ради дала гарний результат – пацієнти і медперсонал Лохвицької лікарні отримали вкрай необхідне медичне обладнання, яке допоможе у лікуванні хворих, – зазначив Олександр Біленький. – Відтепер лікарі не будуть втрачати свої професійні навички і мешканцям не доведеться їхати до Полтави».

У рамках робочої поїздки Олександр Біленький також ознайомився з роботою вагового комплексу для контролю вантажоперевезень, встановленого біля міста Лохвиці, а в селі Токарі подарував читачам місцевої бібліотеки добірку художньої та дитячої літератури українських авторів.

Цього дня голова обласної ради Олександр Біленький взяв участь у програмі «Актуальне інтерв’ю» телерадіокомпанії «Пирятин».