Депутатська комісія розглянула використання коштів обласного бюджету облвійськкоматом

e-mail Друк PDF

1 лютого під головуванням Геннадія Коваленка відбулося засідання постійної комісії обласної ради з питань забезпечення правоохоронної діяльності, боротьби з корупцією, забезпечення прав і потреб військових та учасників бойових дій.

У засіданні взяли участь заступник голови обласної ради Анатолій Ханко, депутати обласної ради: Сергій Соловей, Валерій Калюжний, Михайло Бугрій, Руслан Рогов, Микола Первак, керівники структурних підрозділів облдержадміністрації, військовослужбовці, представники Управління патрульної поліції в Полтавській області Департаменту патрульної поліції, журналісти.

Депутати заслухали та обговорили інформацію військового комісара Полтавського обласного військового комісаріату Дмитра Губського про використання коштів обласного бюджету в рамках заходів Комплексної програми щодо забезпечення законності, правопорядку, охорони прав і законних інтересів громадян та оборонної роботи на 2016 – 2020 роки. За його словами, в 2017 році понад 1, 7 млн грн. було використано на капітальний ремонт приміщень обласного збірного пункту та їдальні. Наразі необхідні додаткові кошти для завершення ремонтних робіт, закупівлі обладнання для їдальні та нових меблів.

У ході засідання депутати також погодили кандидатури для нагородження Почесною грамотою Верховної Ради України, Почесною відзнакою Полтавської обласної ради – нагрудним знаком «За вірність народу України», розглянули звернення до комісії.

У контексті звернення депутата обласної ради Миколи Первака щодо забезпечення об'єктивного розслідування дорожньо-транспортної пригоди в Полтаві, внаслідок якої помер 15-річний Артем Левченко, комісія рекомендувала заслухати на сесії обласної ради інформацію з даного питання начальника Головного управління Національної поліції в області та прокурора області.