Нагородили переможців конкурсів «Самоврядування очима дітей» та «Моя громада на світлині»

e-mail Друк PDF

За ініціативи голови Полтавської обласної ради, голови обласної асоціації органів місцевого самоврядування Олександра Біленького на Полтавщині започатковано два творчі конкурси, які покликанні популяризувати громади – їхню культурну, історичну, архітектурну спадщину, а також долучити молодь до процесу народовладдя і підвищити обізнаність мешканців про роль і діяльність органів самоврядування.

«Якщо ми хочемо будувати успішну державу і успішні громади, ми повинні усвідомити, що ми і є держава. Ми маємо знати власну історію, ми маємо берегти і примножувати спадщину, беручи активну участь в житті громад. Творчі конкурси – це гарний стимул для цього», – зазначає виконавчий директор Полтавської обласної асоціації органів місцевого самоврядування Володимир Микійчук.

Головним завданням творчого конкурсу «Моя громада на світлині» було закарбувати на фотознімку пам’ятку, людей, чи приміром миттєвість з життя громади, які б підкреслили її унікальність. Перемогу в конкурсі здобула робота мешканця Решетилівки Сергія Іпатія, який зміг у одному кадрі передати всю красу міста над Говтвою. Друге місце виборола Анна Рубан із Мачухівської ОТГ, а третє — Ольга Свищ із Новосанжарської громади.

У конкурсі «Самоврядування очима дітей», як і торік головним завданням було передати дитяче бачення ролі і діяльності органів самоврядування. Переможців у конкурсі, враховуючи величезний обсяг надісланих робіт, журі визначило одразу дев’ять – по три у кожній номінації.

«У нас ростуть дуже творчі діти. І головне – вони розуміють, за яким принципом має будуватися життя в громадах. Дивлячись на їхні позитивні, яскраві і креативні малюнки, можна бути певним, що нашу державу чекає гарне майбутнє», – сказав Володимир Микійчук.

Перші місця у своїх номінаціях здобули Каріна Ус, Катерина Тітенко та Дмитро Прибутько. Другі місця журі присудило Артему Коваленку, Олександрі Дінець та Дарії Бутенко. А «бронзові» нагороди конкурсу дісталися Дар'ї Тимошенко, Єлизаветі Кашубі та Олександрі Компанієць.

Переможці творчих конкурсів одержали дипломи та пам’ятні подарунки від обласної асоціації органів місцевого самоврядування.