У добру путь, шкільний автобус!

e-mail Друк PDF

1 вересня, у День знань, у Полтаві відбулося урочисте вручення шкільних автобусів.

Шість спеціально обладнаних для перевезення школярів «Еталонів» було придбано на виконання  Комплексної програми розвитку освітньої галузі Полтавської області на 2011-2015 роки, прийнятої обласною радою з метою забезпечення  якісно нового рівня розвитку освітньої галузі області.

Взяти участь у цій урочистій події зібралися представники органів виконавчої влади та місцевого самоврядування, школярі, педагоги.

З вітальним словом виступили заступник голови облдержадміністрації Олександр Коваль та заступник голови обласної ради Володимир Марченко.

Олександр Коваль назвав придбання автобусів серйозним кроком вперед, який, на його думку, свідчить про реальну перспективу розвитку освітньої галузі області.

- Влада готувалася до сьогоднішнього свята, - зазначив Олександр Коваль. - До початку нового навчального року підготовлені всі школи. Ми багато попрацювали над тим, щоб створити перспективу розвитку освітньої галузі, яка б задовольняла всіх, хто хоче здобути якісні знання, стати справжнім патріотом своєї Вітчизни, знайти своє місце у житті.

- Ми зробили гарну справу,  закупивши шість автобусів для сільських школярів за рахунок обласного бюджету, - сказав Володимир Марченко. – У межах своєї компетенції обласна рада й надалі робитиме все, аби забезпечити фінансування ремонтів шкіл, благоустрій, комфортні умови для навчання.

Звертаючись безпосередньо до школярів, заступник голови обласної ради сказав:

- Дорогі діти, запам’ятайте: ми дбаємо про вас, ми хочемо, щоб ваше життя було щасливим, і ми це зробимо. З святом вас!

Олександр Коваль та Володимир Марченко вручили документи на шкільні автобуси начальникам відділів освіти Гадяцької, Семенівської, Гребінківської, Кобеляцької, Новосанжарської, Лубенської райдержадміністрацій.

Вартість придбаних автобусів становить понад 2 мільйона гривень. Незабаром область отримає ще десять шкільних автобусів, закуплених за рахунок державного бюджету.

У нинішньому навчальному році на Полтавщині до місця навчання підвозитиметься понад 12,5 тис. учнів 175 шкільними автобусами.