Підприємництво прагне і буде розвиватися на Полтавщині

e-mail Друк PDF

2 вересня у Полтаві відбулися урочистості з нагоди Дня підприємця уперше проведені за спільної участі обласного та міського профільних громадських об’єднань.

Зі сцени муздрамтеатру імені Миколи Гоголя представників регіональних ділових кіл із професійним святом привітали голова обласної ради Іван Момот, заступник голови облдержадміністрації, голова постійної комісії обласної ради з питань бюджету та управління майном Валерій Пархоменко, Полтавський міський голова Олександр Мамай.

Серед присутніх на церемонії були керівники і працівники підприємницьких структур, депутати рад різних рівнів, фахівці партнерських організацій, студенти.

Іван Момот у бліц-інтерв'ю журналістам та у вітальному слові, зокрема, наголосив, що започатковувати і розвивати власну справу – велика відповідальність та нелегка праця. Тому особливого пошанування заслуговують люди, котрі взяли на себе відповідальність не лише за добробут власної родини, а й докладають максимум зусиль для того, щоб заможною стала наша держава.

Підприємництво є головним джерелом нових робочих місць, насичення ринку вітчизняними товарами і послугами, основою для формування середнього класу. Підтримка малого та середнього підприємництва є визначальним пріоритетом у стратегії регіонального розвитку.

Завдяки реалізації заходів комплексної Програми розвитку малого підприємництва у Полтавській області, в регіоні зберігається позитивна динаміка розвитку малого бізнесу, яка свідчить про стійке кількісне зростання суб’єктів малого підприємництва. І у цьому процесі збігаються інтереси бізнесу і влади.

Депутатський корпус обласної ради і надалі буде підтримувати розвиток малого підприємництва, з чим на 2011-2012 роки на ці цілі передбачено 2 млн. грн. – констатував Іван Момот.

На урочистостях кращих з кращих підприємців було заохочено відзнаками обласної та міської рад, облдержадміністрації, ексклюзивними галузевими нагородами.

Завершив дійство яскравий концерт.