Олександр Біленький: Хочу, щоб учні у маленьких сільських школах, отримували таку ж увагу, як і учні міських шкіл

e-mail Друк PDF

22 лютого, на запрошення педагогічного колективу Друголиманської школи Решетилівського району,  голова Полтавської обласної ради Олександр Біленький з робочою поїздкою побував у селі Лиман Другий.

Разом із сільським головою Оленою Глазковою він відвідав місцеву школу, де зустрівся з трудовим колективом та учнями.

За словами директора навчального закладу Валентини Філонич, школа потребує ремонту. Зокрема, потрібно замінити вікна на металопластикові, реконструювати спортивний зал, облаштувати ігрові кімнати,  навчальні кабінети, учительську.

Я бачу шляхи вирішення деяких проблем навчального закладу. – зазначив Олександр Біленький. Насамперед, потрібно відремонтувати спортивну залу. З сільським головою домовились, що за рахунок місцевих коштів буде виготовлено технічну документацію, без якої не можливо розпочати ремонтні роботи.  Потому, за наявності проекту, обласний бюджет «підставить плече» освітянам.

Разом з тим, голова обласної ради зазначив, що є можливість збудувати у громаді на умовах співфінансування з обласного та місцевого бюджетів сучасний спортивний майданчик зі штучним покриттям.

Потреба для футбольного майданчика є, адже на території сільської ради проживає понад 700 мешканців. Це нормальна статистика для будівництва такого футбольного майданчика. Головне, щоб сільська рада гарантувала фінансову участь місцевого бюджету у будівництві, сказав Олександр Біленький.

Також голова Полтавської обласної ради побував у дошкільному навчальному закладі –  Друголиманському яслях-садку.

В рамках робочої поїздки, Олександр Біленький ознайомився зі спектром проблем громади, окреслив ряд завдань, які потребують першочергового вирішення.

- І хоча проблем чимало, впевнений, спільними силами ми їх вирішимо. Облаштування ігрових кімнат, учительської, навчальних кабінетів - все це я зобов’язуюсь виконати власним коштом! Ну і дитсадок у Лимані Другому, теж не за бюджетні кошти, отримає новий дитячий майданчик! Було прохання посприяти в участі місцевих дітей у Всеукраїнських змаганнях з туризму серед школярів – думаю,  протягом тижня ми підтвердимо це фінансово, і учні поїдуть в квітні до Трускавця. Хочу, щоб дітки, які навчаються у маленьких сільських школах, отримували таку ж увагу, як і учні міських шкіл, – підсумував Олександр Біленький.