Олександр Біленький та Микола Білокінь провели нараду по питанню введення в експлуатацію Гоголівського культурного центру

e-mail Друк PDF

12 березня голова Полтавської обласної ради Олександр Біленький здійснив робочу поїздку у селище Гоголево Шишацького району.

Метою поїздки стало проведення наради щодо введення в експлуатацію Гоголівського культурного центру Комунального закладу Полтавської обласної ради «Національний музей-заповідник М.В. Гоголя».

У нараді взяли участь заступник голови облдержадміністрації Микола Білокінь, директор Департаменту будівництва, містобудування, архітектури та житлово-комунального господарства облдержадміністрації Тимофій Голбан, директор Департаменту культури і туризму облдержадміністрації Валентина Вождаєнко, голова Шишацької райдержадміністрації Віктор Іваненко, директор Комунального закладу Полтавської обласної ради "Національний музей-заповідник М.В. Гоголя" Лідія Єнко.

За словами голови обласної ради Олександра Біленького, відкрити реконструйований культурний центр планується до 210-ої річниці народження Миколи Гоголя 1 квітня поточного року.

– На відновлювальні роботи виділено понад 20 млн. грн. з обласного бюджету. Це достатньо масштабний проект. Окрім будівельних робіт проведено заходи із берегоукріплення водойми, – зазначив Олександр Біленький. Оновлений музей Гоголя та культурний центр будуть привабливими туристичними об’єктами не тільки для мешканців Полтавщини, а й подорожуючих з інших регіонів держави та іноземних туристів.

Як зазначила Валентина Вождаєнко, функціонування Гоголівського культурного центру сприятиме реалізації державної політики у сфері культури і мистецтва, зокрема щодо культурних потреб населення, розвитку туристичного потенціалу, поліпшить культурно-просвітницьку діяльність.

У ході наради також були узгоджені заходи до відзначення в області 210-ї річниці від дня народження Миколи Гоголя.

Олександр Біленький, разом із керівниками департаментів та очільником району, оглянув роботи з реконструкції будівлі Гоголівського культурного центру та благоустрою прилеглої території, поспілкувався з будівельниками та працівниками музею-заповідника.