Новини Автозаводського району

e-mail Друк PDF

Автозаводська райрада передала приміщення дитсадку місту

Депутати Автозаводської райради на другому пленарному засіданні VІІІ сесії, яке пройшло 2-го вересня, ухвалили рішення щодо передачі приміщення колишнього дитсадка по вулиці Петрусенко,11 у центральній частині міста до комунальної власності територіальної громади міста. Напередодні, 30-го серпня, згоду на прийняття приміщення надала міська рада. Цей дитсадок протягом десяти останніх років орендував Кременчуцький університет економіки, інформаційних технологій та управління, але 1-го вересня термін оренди закінчився, і КУЕІТУ від нього відмовився. Комплекс будівель і споруд має бути переданий на баланс управління освіти на цьому тижні. Приміщення планується відремонтувати, і з наступного року використовувати в якості дитячого садка.

Друге питання, яке розглянули депутати – погодження кандидатур на присвоєння звання «Почесний громадянин міста Кременчука». В прийнятому рішенні відмічається багаторічна самовіддана праця на благо міста та вагомість заслуг обох кандидатів на це звання - доцента кафедри маркетингу КУЕІТУ Власової Ангеліни Володимирівни та завідуючої терапевтичним відділенням Кременчуцького обласного шпиталю інвалідів війни Лобановської Людмили Василівни. Автозаводська райрада звернулася до міської ради щодо відзначення вищевказаних осіб за значні особисті заслуги перед містом шляхом нагородження почесними знаками «За заслуги перед містом».

Наступна сесія Автозаводської районної ради відбудеться 22-го вересня.

Депутат Автозаводської райради Іван Максак відзначений Президентом

Указом Президента України №856/2011 від 23.08.2011 року видатним діячам освіти нашої країни призначені державні стипендії. Серед 14-ти освітян України, відзначених Президентом, є і кременчужанин - заслужений працівник народної освіти України, директор Кременчуцького професійного ліцею імені А.С.Макаренка Іван Юхимович МАКСАК. Іван Максак очолює ліцей вже майже 30 років, а в освіті пропрацював 44 роки. Він є депутатом Автозаводської районної ради (фракція партії «Рідне місто»), раніше був нагороджений орденом «За заслуги ІІІ ступеню». Президентська стипендія призначена строком на два роки.

Під час останньої сесії Автозаводської райради депутата тепло привітали з нагородою її голова Володимир Коваленко та колеги по депутатській діяльності.

У «Супутнику» відпочило вже 335 ветеранів

У спортивно-оздоровчому комплексі Автозаводської районної ради м.Кременчука «Супутник» продовжується відпочинок для людей похилого віку. Минулої суботи до дитячого табору заїхав третій тур ветеранів. А найближчої п’ятниці «Супутник» прийме останній у цьому році IV тур. Ветерани району щорічно відпочивають та оздоровлюються на березі річки Псел абсолютно безкоштовно. При цьому для них організоване 4-х разове харчування, ігри, вечірні дискотеки та медичне забезпечення.

Ініціатор та організатор відпочинку ветеранів, голова Автозаводської районної ради Володимир Коваленко підкреслив, що цього року в СОК «Супутник» після закінчення дитячих змін відпочине 440 людей похилого віку. Минулого року в дитячому таборі оздоровилися 394 пенсіонери.

Святкування Дня Миру

21 вересня о 10.00 в парку Миру відбудеться урочистий захід до Всесвітнього Дня Миру «Голос Гонгу Миру». Захід включений до загальноукраїнського плану урочистостей, складеного Міністерством закордонних справ щодо відзначення 60-річчя Української Ради Миру. На захід будуть запрошені міське керівництво, депутати всіх рівнів, керівники підприємств на навчальних закладів разом із своїми колективами. Очікується також приїзд керівництва країни та голови облдержадміністрації.

В рамках заходу плануються виступи творчих самодіяльних колективів району, дитячі конкурси та урочиста церемонія покладання квітів до Алеї слави Меморіального комплексу парку Миру Автозаводської районної ради м.Кременчука.

Діти з Автозаводського району оздоровлюються у санаторіях

Як повідомили в управлінні соціального захисту населення виконкому Автозаводської районної ради м.Кременчука цього року 30 дітей пройдуть санаторне лікування за планом оздоровлення постраждалих від наслідків аварії на Чорнобильській АЕС. Сьогодні відправляється чергова група із 15 дітей до санаторію у м.Бердянськ. У складі групи 8 дітей із Автозаводського району, а інші - із сусідніх районів Полтавської області. За словами заступника начальника управління Вікторії Казанчевої, Міністерство соціальної політики повністю задовольнило заявки управління в путівках на оздоровлення даної категорії дітей. Так, цього літа вже пройшли санаторне лікування 5 дітей-інвалідів разом із своїми матерями, 6 дітей оздоровилися в Євпаторії, двоє - в Бердянську, 5 - в санаторії «Дніпрянський», двоє – у Нових Санжарах, і у вересні ще двоє дітей поїдуть до санаторія «Лісова пісня» в Хмельницькій області.

Триває боротьба із бур’янами

За інформацією начальника відділу з благоустрою та екології Автозаводського райвиконкому м.Кременчука Євгена Вітера, головним завданням відділу цього літа була боротьбі з бур’янами та іншими карантинними рослинами на території району. Так, тільки у серпні силами райвиконкому та залучених приватних підприємців було викошено понад 50 га території. Постійно на території району працювало 16 мотокосарок. Особлива увага приділялася боротьбі з бур’янами в районах приватної забудови та зелених зонах. Крім того, до цієї роботи долучалися підприємства, які знаходяться на території Автозаводського району: ТОВ «Житлорембудсервіс» викосило понад 22 га (працювало 12 мотокосарок та 1 роторна косарка), КП «Благоустрій Кременчука» наводило лад на центральних газонах по вул. 60 річчя Жовтня, Київська, Жовтнева, проспекту 50-річчя Жовтня (викошено понад 7 га), ХК «АвтоКрАЗ» - понад 2 га, Кременчуцький колісний завод – 2,6 га, КЗТВ – 2,6 га, та ТЕЦ – 1,2 га. Всього протягом серпня в Автозаводському районі викошено понад 88 га території.

Автор матеріалів Віктор Крук