Голова обласної ради Олександр Біленький здійснив робочу поїздку до Оржицького району

e-mail Друк PDF

22 березня голова Полтавської обласної ради Олександр Біленький здійснив робочу поїздку до Оржицького району.

У робочій поїздці голову обласної ради супроводжувати голова Оржицької районної ради Володимир Козина, виконуючий обов’язки голови райдержадміністрації Мирослав Боговик, депутати обласної ради від Оржицького виборчого округу: Мирослава Василенко, Володимир Несен, Анатолій Яненко, начальник відділу освіти Оржицької райдержадміністрації  Наталія Стасенко, голова Оржицької селищної ради Олена Сидоренко.

У селі Чутівка Олександр Біленький ознайомився з будівництвом малого групового будинку, який споруджується для дітей-сиріт, позбавлених батьківського піклування. Потому відвідав ряд загальноосвітніх навчальних закладів району: опорний заклад «Оржицька ЗОШ І-ІІІ ступенів ім. І.Я. Франка», Зарізьку ЗОШ І-ІІІ ступенів ім. М. Т. Симонова, Круподеринську ЗОШ І-ІІІ ступенів, Тарасенківську ЗОШ І-ІІ ступенів, поспілкувалися з педагогами та учнями.

В Оржицькій школі Олександр Біленький оглянув обладнання мистецького класу та встановлений мультимедійний комплекс, які були подаровані школярам головою обласної ради. Учням Зарівської школи подарував проектор та ноутбук. Не залишилися поза увагою Олександра Біленького Круподеринська та Тарасенківська школи – першій було подаровано мультимедійний комплекс, другій – шкільні меблі.  За словами Олександра Біленького, подарунки він придбав за особисті кошти.

– Я за фахом вчитель історії, але так склалося, що в школі працювати не довелося. Проте все, що стосується школи, учнів, їхнього навчання, залишається мені близьким. Тому намагаюся допомагати школам у вирішенні питань їх матеріально-технічного забезпечення, – сказав Олександр Біленький. – Учні шкіл у сільських населених пунктах повинні мати такі ж гарні умови для навчання, як і учні міських шкіл, отримувати якісні знання. Як голова обласної ради часто буваю в районах, сільських школах. І коли бачу класні кімнати з поганенькими меблями, пропоную районному керівництву своєрідний челендж – половину класних меблів купую я, іншу – вони. Хто зробить покупку останнім – купує меблі ще для однієї класної кімнати. Якщо у держави чи органів місцевого самоврядування з певних причин не вистачило коштів, наш обов’язок – допомогти особисто.

Олександр Біленький розповів, що в минулому році, перебуваючи з робочою поїздкою в Оржицькому районі, пообіцяв надати допомогу Оржицькій. Зарізькій, Круподеринській, Тарасенківській школам і свою обіцянку виконав.

– Мене переповнюють позитивні емоції, викликані, насамперед, спілкуванням з дітьми, – зазначив Олександр Біленький. – Задоволений від того, що дотримав слова, яке дав дітям Оржицького району у минулому році – придбав те, що вони попросили.

У ході робочої поїздки Олександр Біленький обговорив із головою районної ради Володимиром Козиною та виконуючим обов’язки голови райдержадміністрації Мирославом Боговиком проблемні питання соціально-економічного розвитку району та шляхи їх вирішення.