Олександр Біленький та Роман Товстий взяли участь у відкритті реконструйованого гуртожитку Решетилівського аграрного ліцею

e-mail Друк PDF

29 березня голова обласної ради Олександр Біленький та т.в.о. голови облдержадміністрації, депутат обласної ради Роман Товстий взяли участь у відкриті реконструйованого гуртожитку Решетилівського професійного аграрного ліцею імені І. Г. Боровенського.

У заході також взяли участь перший заступник голови обласної ради Євгеній Холод, заступник голови обласної ради Анатолій Ханко, депутати обласної ради, керівники структурних підрозділів облдержадміністрації, району та міста Решетилівки, представники громадськості, педагоги та студенти.

За інформацією директора ліцею Ніли Спільної, реконструйований гуртожиток секційного типу використовуватиметься для проживання іногородніх студентів. Серед них діти-сироти, діти, позбавлені батьківського піклування, діти з малозабезпечених, багатодітних та неповних сімей, діти учасників бойових дій, діти з інвалідністю. Проживання у гуртожитку безкоштовне.

Для проведення будівельно-оздоблювальних робіт з обласного бюджету було використано 23 млн грн.

Фактично за рік зроблено кардинальні зміни – від зовнішнього фасаду до системи очистки води та відео спостереження у спальних корпусах. – зазначив голова Полтавської обласної ради Олександр Біленький. – У ході реконструкції була збільшена і кількість місць для проживання - із 150 до 172. Крім того, тут є прекрасна спортивна база, яку ми плануємо удосконалювати, модернізувати. Половина одного з поверхів гуртожитку передбачена для зборів спортсменів, які уже подали свої заявки на літо.

У свою чергу, Роман Товстий наголосив, що реконструкція гуртожитку є яскравим прикладом успішного впровадження реформ на Полтавщині.

Усе реконструйовано в комплексі, забезпечена і енергоефективність, і доступність. Коли такі об’єкти здаються в експлуатацію, дійсно відчуваєш справжнє задоволення. Це є принцип і результат тих реформ, які наразі впроваджуються, – підкреслив Роман Товстий.

Керівники області та депутати оглянули капітально відремонтовані кімнати гуртожитку, спортивний зал, обладнання та відзначили, що усі ремонтні роботи виконані якісно та вчасно.