Володимир Марченко: «Полтавські спортсмени є елітою нації»

e-mail Друк PDF

8 вересня у Полтаві відбулися урочистості з нагоди Дня фізичної культури і спорту.

В академічному обласному українському музично-драматичному театрі ім. М.В. Гоголя зібралися активісти фізкультурно-спортивнихтовариств, тренери, ветерани спортивного руху - всі, хто любить спорт, хто присвятив йому своє життя.

Хвилиною мовчання учасники зібрання вшанували пам’ять загиблих в авіакатастрофі хокеїстів ярославської команди «Локомотив».

Начальник управління з питань фізичної культури і спорту облдержадміністрації Віктор Пожечевський розповів про спортивні здобутки спортсменів Полтавщини - чемпіонів, майстрів спорту, розрядників, які не раз у чесних спортивних змаганнях демонстрували завзятість, наполегливість,  витривалість і фізичну силу. Він відмітив, що до занять фізичною культурою і спортом залучаються все більше жителів області, особливо молоді.

Спортсменів і ветеранів спорту привітали заступник голови обласної ради Володимир Марченко та заступник голови облдержадміністрації, голова постійної комісії обласної ради з питань бюджету та управління майном Валерій Пархоменко.

Володимир Марченко, зокрема, зазначив, що активна громадянська позиція, вагомі перемоги полтавських спортсменів формують імідж України в світі, додають їй авторитету, слави - рідній полтавській землі. Він назвав полтавських спортсменів елітою нації, підкреслив, що їхні високі спортивні досягнення не залишають байдужими земляків.

- Спортивні перемоги - це величезна робота, це результат вашої копіткої багаторічної праці, - сказав Володимир Марченко.

Висловивши глибоку повагу до спортсменів, він запевнив, що обласна рада й надалі підтримуватиме розвиток фізкультурно-спортивного руху в області, виховання спортивної зміни, пропаганду здорового способу життя серед громадян.

На значення фізичної культури і спорту в суспільному житті звернув увагу Валерій Пархоменко:

– Коли у нас буде здорова нація, здоровий народ, тоді ми зможемо збудувати сильну державу. Це наша мета.

Володимир Марченко, Валерій Пархоменко та Віктор Пожечевський вручили групі спортсменів почесні відзнаки Президента України, Уряду, обласної ради, облдержадміністрації, посвідчення майстрів спорту України.

Завершилися урочистості святковим концертом.