Профільна комісія обласної ради рекомендувала забезпечити відшкодування оплати за навчання у закладах вищої освіти учасникам бойових дій та їх дітям

e-mail Друк PDF

17 квітня на базі обласного інституту післядипломної педагогічної освіти ім. М.В. Остроградського, який відноситься до об’єктів спільної власності територіальних громад області, відбулося засідання постійної комісії обласної ради з питань освіти, науки та культури.

У засіданні, яке вів голова комісії Сергій Шевчук, взяли участь заступник голови обласної ради Анатолій Ханко, депутати обласної ради: Валерій Прядко, Олександр Путря, Ігор Скляр, керівники структурних підрозділів облдержадміністрації, закладів освіти, журналісти.

Комісія попередньо розглянула та погодила низку профільних проектів рішень, які планується внести до проекту порядку денного двадцять п’ятої сесії обласної ради сьомого скликання: «Про зміну найменування Комунального вищого навчального закладу Полтавської обласної ради «Полтавське музичне училище ім. М.В. Лисенка», «Про зміну найменування комунального закладу «Полтавський симфонічний оркестр» Полтавської обласної ради», «Про внесення змін до Положення про порядок призначення на посаду та звільнення з посади керівників підприємств (установ, організацій, закладів), які належать до спільної власності територіальних громад сіл, селищ і  міст області, укладення та розірвання з ними контрактів», «Про внесення змін до обласної програми «Бюджет участі Полтавської області на 2017-2020 роки».

Депутати внесли на чергову сесію обласної ради проекти рішень щодо погодження кандидатури Віталія Бедніни для відзначення щорічною Премією Верховної Ради України та кандидатури Людмили Огарьової для нагородження Грамотою Верховної Ради України.

Комісія рекомендувала Департаменту соціального захисту населення внести зміни і доповнення до обласної Комплексної програми соціального захисту і соціального забезпечення населення області на 2013 – 2020 роки в частині забезпечення безкоштовним навчанням учасників ООС, АТО та їх дітей не лише на стаціонарних, а й заочних відділеннях вищих навчальних закладів.

Також у ході засідання було розглянуто питання про підвищення кваліфікації педагогічних працівників; стан виконання Обласної цільової програми національно-патріотичного виховання дітей та молоді на 2017-2020 роки в частині проведення обласного конкурсу серед закладів освіти області на кращу матеріальну базу військово-патріотичного та фізичного виховання; хід реалізації програми «Опікуємося освітою» на 2017-2020 роки; стан підготовки цільової програми розвитку науки у Полтавській області, інші.