Свято молодості, сили та краси

e-mail Друк PDF

9 вересня у Полтавському національному технічному університеті імені Юрія Кондратюка відбулися урочистості з нагоди Дня фізичної культури і спорту, в яких узяли участь та привітали присутніх зі святом молодості, сили та краси заступник голови обласної ради Володимир Марченко, голова постійної комісії обласної ради з питань молодіжної політики, спорту та туризму Андрій Соколов, начальник управління з питань фізичної культури і спорту облдержадміністрації Віктор Пожечевський.

Володимир Марченко, зокрема, вручив колективу університету кубок за вагомий внесок у розвиток фізкультурно-спортивного руху області, який прийняв ректор вишу, професор, кандидат у майстри спорту, заступник голови постійної комісії обласної ради з питань молодіжної політики, спорту та туризму Володимир Онищенко.

У ході тематичного заходу констатовано, що за 80 років існування навчального закладу велика увага завжди приділялася фізичній культурі і спорту і в даний час є одним з пріоритетних напрямів його розвитку. За роки роботи тут були підготовлені сотні майстрів спорту і кандидатів у майстри спорту, спортсменів І розряду, які гідно презентували ПолтНТУ на спортивних змаганнях високого рівня. Нинішнє покоління спортсменів університету достойно продовжує славні спортивні традиції своїх великих попередників. В університеті працює 21 спортивна секція з 17 видів спорту, в яких більше 500 студентів і науково-педагогічних працівників мають можливість підвищувати свою спортивну майстерність, вести цілеспрямовану підготовку до участі в спортивних змаганнях міста, області та України.

Завершила святкову зустріч яскрава концертна програма у виконанні студентської молоді.

За матеріалами ПолтНТУ