Новини Автозаводського району

e-mail Друк PDF

У Кременчуці відкрили меморіальну дошку Г.Я.Єпішову

12 вересня відбулося урочисте відкриття меморіальної дошки Почесному громадянину міста Кременчука Георгію Яковичу Єпішову на будинку КП «Благоустрій Кременчука» по вул. 1905 року. З 1966 по 1982 рік він працював начальником «Зеленстрою» і зробив величезний внесок у справу озеленення та благоустрою міста. В цей час у Кременчуці створювалися міські парки, закладалися сквери та бульвари, розбивалися квітники та розсадники. Саме за це у 1996 році Георгію Єпішову було присвоєне звання Почесного громадянина міста.

Під час свого виступу на мітингу пам’яті віце-мер Віталій Малецький відмітив, що під час роботи Г.Я.Єпішова Кременчук вважався «зеленою» столицею України. На урочистості була запрошена дочка Г.Я. Єпішова - Надія Георгіївна, яка щиро подякувала керівництву міста та голові Автозаводської райради Володимиру Коваленку за збереження пам’яті про її батька. Г.Я.Єпішов народився в 1914 році та помер у 2008 році.

Автозаводський район готується до Дня міста

В Автозаводському районі до 440-річчя Кременчука буде проведено 12 свят вулиць, назви яких пов’язані з Великою Вітчизняною війною. Свята пройдуть у мікрорайонах з 13-го по 23-те вересня. Перше свято має відбутися на вулиці 29-го Вересня. На нього запросили ветеранів, депутатів, мешканців мікрорайону, колективи художньої самодіяльності.

Найбільш видовищний захід у районі, присвячений ювілею міста, запланований на 27 вересня. Традиційна урочиста хода почнеться від колишнього кінотеатру «Кропивницького» до пам’ятника Воїна Визволителя у Великій Кохнівці. Після мітингу та покладання квітів перед ветеранами пройдуть парадні колони військових, ліцеїстів, навчальних закладів району, пошукові загони, а також військова та спеціальна техніка.

А 21-го вересня о 10-ій годині в парку Миру відбудеться урочистий захід до Всесвітнього Дня Миру «Голос Гонгу Миру». Захід включений до загальноукраїнського плану урочистостей щодо відзначення 60-річчя Української Ради Миру. На святкування очікується приїзд керівництва країни та голови облдержадміністрації. В рамках заходу плануються виступи творчих самодіяльних колективів ПК «Нафтохімік», дитячі конкурси та урочиста церемонія покладання квітів до Алеї Слави Меморіального комплексу парку Миру.

Віктор Крук