Скликається сесія обласної ради

e-mail Друк PDF

Голова обласної ради Іван Момот підписав розпорядження про скликання сьомої сесії обласної ради шостого скликання, пленарне засідання якої відбудеться 28 вересня 2011 року о 10 годині у залі засідань обласної ради (м. Полтава, вул. Жовтнева, 45).

На розгляд сесії внесені питання:

1. Про затвердження звіту про виконання обласного бюджету за перше півріччя 2011 року.

2. Про укладення угоди щодо регіонального розвитку Полтавської області між Кабінетом Міністрів України та Полтавською обласною радою.

3. Про затвердження Програми будівництва, реконструкції та модернізації об’єктів інфраструктури Полтавської області до 2015 року.

4. Про затвердження обласної Програми забезпечення продовольчої безпеки в Полтавській області на 2011-2014 роки.

5. Про пооб’єктний перелік робіт з охорони земель, витрати по яких підлягають компенсації за рахунок коштів обласного бюджету, що надходять в порядку відшкодування втрат сільськогосподарського і лісогосподарського виробництва.

6. Про затвердження Концепції регіональної програми підвищення енергоефективності у бюджетній сфері Полтавської області на 2012-2014 роки.

7. Про затвердження Програми інформатизації Полтавської області на 2011-2013 роки.

8. Про внесення змін до регіональної Програми комунікації органів виконавчої влади та органів місцевого самоврядування з громадськістю та сприяння розвитку громадянського суспільства на 2011 рік, затвердженої рішенням четвертої сесії обласної ради шостого скликання від 30 березня 2011 року.

9. Про внесення доповнень до Комплексної програми розвитку освітньої галузі Полтавської області на 2011-2015 роки.

10. Про створення позашкільного навчального закладу Полтавської обласної ради „Полтавська обласна Мала академія наук учнівської молоді”.

11. Про внесення змін до обласної Програми збереженості документів Національного архівного фонду на 2011 рік.

12. Про затвердження Додаткового переліку природоохоронних заходів для фінансування з фонду охорони навколишнього природного середовища Полтавської області в 2011 році.

13. Про внесення змін до показників обласного бюджету на 2011 рік.

14. Інформація начальника управління Міністерства внутрішніх справ України в Полтавській області про стан боротьби із злочинністю, охорони громадського прядку та результати діяльності органів правопорядку на території області у першому півріччі 2011 року.

15. Інформація прокурора Полтавської області про стан законності, заходи щодо її зміцнення та результати діяльності органів прокуратури на території області у першому півріччі 2011 року.

16. Про керівників суб'єктів господарювання спільної власності територіальних громад області.

17. Про приймання-передачу майна спільної власності територіальних громад сіл, селищ і міст Полтавської області.

18. Про продаж шляхом проведення аукціону незавершеного будівництва школи під розбирання за адресою: Полтавський район, с. Гожули.

19. Про продаж шляхом проведення аукціону нежитлових будівель за адресою: м. Полтава, вул. Котляревського, 38/40.

20. Про продаж шляхом проведення аукціону нежитлових будівель та споруд за адресою: м. Кременчук, вул. Локомотивна, 25.

21. Про внесення змін до рішення шостої позачергової сесії обласної ради п’ятого скликання від 28 грудня 2006 року «Про затвердження в новій редакції Порядку передачі в оренду майна спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Полтавської області, Методики розрахунку та порядку використання плати за оренду майна спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Полтавської області, яке перебуває в управлінні обласної ради, типових договорів оренди».

22. Про затвердження розпоряджень голови обласної ради.

23. Про внесення змін до Правил користування водними об'єктами для плавання на маломірних (малих) суднах Полтавської області.

24. Про затвердження нової редакції Положення про Полтавську обласну премію імені І.П. Котляревського.

25. Про виключення з облікових даних села Гришки Малобакайської сільської ради Решетилівського району Полтавської області

26. Про розмежування земель державної та комунальної власності за межами населених пунктів на території Великокручанської сільської ради Пирятинського району Полтавської області.

27. Про зміну меж села Супрунівка Супрунівської сільської ради Полтавського району Полтавської області.

28. Про зміну меж села Івашки Супрунівської сільської ради Полтавського району Полтавської області.

29. Про зміну меж села Горбанівка Щербанівської сільської ради Полтавського району Полтавської області.

30. Про зміну меж села Розсошенці Щербанівської сільської ради Полтавського району Полтавської області.

31. Про надання в користування мисливських угідь товариству з обмеженою відповідальністю "Зелений бір Полтава" на території Диканського, Зіньківського та Котелевського районів".

32. Про затвердження Порядку розгляду питань користування надрами на території Полтавської області.

33. Про погодження отримання без проведення аукціону спеціальних дозволів комунальним підприємством Полтавської обласної ради "Полтававодоканал" на геологічне вивчення, у тому числі дослідно-промислову розробку ділянок родовищ підземних прісних вод на території Полтавської області.

34. Про погодження отримання без проведення аукціону спеціальних дозволів публічним акціонерним товариством "Транснаціональна фінансово-промислова нафтова компанія "Укртатнафта" на геологічне вивчення, у тому числі дослідно-промислову розробку ділянок родовищ підземних прісних вод на території Кременчуцького району Полтавської області.

35. Про надання погодження Державній службі геології та надр України на продаж спеціального дозволу на геологічне вивчення, у тому числі дослідно-промислову розробку нафти, газу природного та конденсату Морозівської ділянки надр на території Зіньківського району Полтавської області.

36. Різне.

 

На сесію запрошуються  голова обласної державної адміністрації, заступники голови обласної державної адміністрації, міські голови міст обласного значення, голови районних рад, голови районних державних адміністрацій, керівники управлінь і відділів облдержадміністрації, керівники обласних організацій, установ, підприємств, які мають відношення до питань, що розглядаються на сесії, керівники профспілкових органів області, представники партійних та громадських організацій (за списком), представники акредитованих засобів масової інформації.