Новини Автозаводського району

e-mail Друк PDF

Свято вулиці 29-го Вересня

13 вересня першою у череді заходів, що організовуються Автозаводським райвиконкомом до 440-річчя Кременчука, було проведено свято вулиці 29-го Вересня. Назва вулиці символічна - саме в цей день 58 років тому наше місто було звільнено від німецько-фашистських загарбників.

На свято прийшли ветерани Великої Вітчизняної війни та труда, депутати Автозаводської районної ради, учнівська молодь та мешканці мікрорайону. Відкрив захід військовий оркестр 107-го реактивного артилерійського полку, який урочисто прокрокував перед ветеранами.

Всіх присутніх зі святом привітали заступник голови Автозаводської райради Віталій Добрунов, Почесний громадянин міста Володимир Матійченко, та керівник госпіталю інвалідів Великої Вітчизняної війни, який знаходиться на цій вулиці, Микола Литвиненко.

Мешканцям вулиці дуже сподобалися яскраві виступи колективів художньої самодіяльності Кременчуцького льотного коледжу. Свято завершилося символічним випускання повітряних кульок та куштуванням святкового короваю. Ветерани війни отримали квіти та подарунки від організаторів свята.

Відбудеться сесія Автозаводської райради

Чергова IX сесія Автозаводської районної ради м.Кременчука відбудеться 22 вересня. Відповідне рішення прийняла колегія районної ради. Цього тижня проекти рішень, що виносяться на затвердження депутатів, обговорять на засіданнях постійних депутатських комісій. На сесії депутати заслухають звіт заввідділу комунального майна та земельних відносин райвиконкому Євгенія Ковніра про хід виконання повноважень в галузі управління комунальною власністю. Одним з питань стане утворення цільового фонду Автозаводської районної ради та затвердження Положення про порядок формування і використання коштів із цього фонду. Депутати розглянуть фінансові та бюджетні питання, а також низьку земельних питань. Зокрема про передачу у власність 26-ти земельних ділянок для будівництва та обслуговування індивідуальних жилих будинків, гаражів, і ведення садівництва, та надання дозволів 32-м громадянам на складання проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок для будівництва гаражів. Всього на розгляд депутатів Автозаводської районної ради виноситься 20 питань.

У «Супутнику» завершився відпочинок ветеранів

В спортивно-оздоровчому комплексі Автозаводської районної ради «Супутник» завершився відпочинок для людей похилого віку. Минулого вівторка до Кременчука повернувся останній, IV тур ветеранів. Як повідомив директор дитячого табору Геннадій Панов, цього року у «Супутнику» після завершення дитячих змін оздоровилися 440 пенсіонерів. Протягом п’яти днів у чотири тури вони відпочивали на березі Псла, ловили рибу, співали пісні, ходили на дискотеки. В організації дозвілля адміністрації табору допомагали спеціалісти оргвідділу Автозаводського райвиконкому.

Ініціатором та організатором відпочинку людей похилого віку виступив голова Автозаводської районної ради Володимир Коваленко. Для ветеранів оздоровлення у «Супутнику» було повністю безоплатним. Минулого року в районному дитячому таборі відпочило 394 пенсіонери.

Автор матеріалів Віктор Крук