Від студентського самоврядування – до самоврядування громад

Друк

13 вересня відбулася нарада при голові обласної ради по питанню організації проведення конкурсу студентських наукових робіт «Від студентського самоврядування – до самоврядування громад», заснованого обласною радою.

У нараді взяли участь проректори з наукової роботи вищих державних навчальних закладів III-IV рівнів  акредитації Полтавського регіону, начальники відділів облдержадміністрації та обласної ради.

Було проаналізовано дані моніторингу участі вищих державних навчальних закладів області у конкурсі в 2007-2010 роках, розглянуто етапи його проведення у нинішньому році.

Голова обласної ради Іван Момот зазначив важливість сприяння суспільним ініціативам студентської молоді, її залучення до активної участі у житті територіальних громад. Він звернув увагу на необхідність підвищення ролі ректоратів вищих навчальних закладів в інформуванні студентства про конкурс «Від студентського самоврядування – до самоврядування громад», надання студентам методичної консультаційної допомоги у підготовці конкурсних робіт.