Основні заходи Полтавської обласної ради на 01.07.2019 р. ‒ 05.07.2019 р.

e-mail Друк PDF

засідання президії обласної ради перенесено з 02.07.2019 на  04.07.2019, 11.00каб. 422.

засідання постійної комісії обласної ради з питань бюджету та управління майном перенесено з 02.07.2019 на 04.07.2019, 11.30, каб. 422.

До проекту порядку денного включено питання:

Розгляд проектів рішень:

1. Про переукладення трудового контракту з директором Видавництва «Гадяч».

2. Про переукладення трудового контракту з директором Комунальної бюджетної установи «Обласний контактний центр» Полтавської обласної ради.

3. Про укладення трудового контракту з директором Комунальної установи природно-заповідного фонду регіональний ландшафтний парк «Диканський» Полтавської обласної ради.

4. Про укладення трудових контрактів з керівниками суб’єктів господарювання спільної власності територіальних громад області, які пройшли конкурсний відбір.

5. Про внесення змін до Положення про порядок призначення на посаду та звільнення з посади керівників підприємств (установ, організацій, закладів), які належать до спільної власності територіальних громад сіл, селищ і міст області, укладення та розірвання з ними контрактів, затвердженого рішенням третього пленарного засідання сьомої сесії обласної ради сьомого скликання від 14.06.2016 р. № 132 (зі змінами, внесеними рішенням п’ятнадцятої сесії обласної ради сьомого скликання від 26.04.2017 р. № 458).

6. Про приватизацію шляхом продажу на аукціоні виробничого будинку (котельні) за адресою: м. Полтава, вул. Європейська, 38-К.

7. Про приватизацію шляхом продажу на аукціоні виробничого будинку (котельні) за адресою: м. Полтава, вул. Курчатова, 11-К.

8. Про приватизацію шляхом продажу на аукціоні нежитлових будівель та споруд за адресою: м. Полтава, вул. Котляревського, 38/40.

9. Про включення виробничої будівлі (насосної) за адресою: м. Полтава,
вул. Соборності, 26/14 до переліку об’єктів спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Полтавської області, що підлягають приватизації.

10. Про включення приміщення № 54 в громадському будинку літ. А-2 за адресою: м. Полтава, вул. Соборності, 24 до переліку об’єктів спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Полтавської області, що підлягають приватизації.

11. Про приватизацію шляхом продажу на аукціоні нежитлових будівель та споруд за адресою: м. Кременчук, вул. Сущинського, 3.

12. Про включення будівлі аптеки № 106 за адресою: Глобинський район, смт. Градизьк, вул. Київська, 57/8 до переліку об’єктів спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Полтавської області, що підлягають приватизації.

13. Про включення нежитлової будівлі учбового корпусу №2 за адресою:
м. Лубни, вул. Інститутська, 62 до переліку об’єктів спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Полтавської області, що підлягають приватизації.

14. Про передачу у державну власність нежитлових будівель за адресою: Полтавська область, Решетилівський район, місто Решетилівка, вулиця Покровська, будинок 62/1.

15. Про виконання обласної Програми розвитку дорожнього господарства Полтавської області на 2016 – 2018 роки.

16. Про внесення змін до обласної програми «Екологічні ініціативи Полтавської області на 2019 – 2021 роки».

17. Про внесення змін та доповнень до Програми розвитку місцевого самоврядування у Полтавській області на 2018 – 2020 роки».

18. Про внесення змін до обласної програми «Бюджет участі Полтавської області на 2017 – 2020 роки».

19. Про передачу цілісного майнового комплексу ОБЛАСНОГО КОМУНАЛЬНОГО ВИРОБНИЧОГО ПІДПРИЄМСТВА ТЕПЛОВОГО ГОСПОДАРСТВА «МИРГОРОДТЕПЛОЕНЕРГО»

20. Про внесення змін до рішення обласної ради від 21 грудня 2018 року № 988 «Про припинення в результаті реорганізації ОБЛАСНОГО КОМУНАЛЬНОГО ВИРОБНИЧОГО ПІДПРИЄМСТВА ВОДОПРОВІДНО-КАНАЛІЗАЦІЙНОГО ГОСПОДАРСТВА «МИРГОРОДВОДОКАНАЛ» шляхом приєднання до КОМУНАЛЬНОГО ПІДПРИЄМСТВА ПОЛТАВСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ «ПОЛТАВАВОДОКАНАЛ»

21. Про збільшення статутного капіталу ПОЛТАВСЬКОГО ОБЛАСНОГО КОМУНАЛЬНОГО ВИРОБНИЧОГО ПІДПРИЄМСТВА ТЕПЛОВОГО ГОСПОДАРСТВА «ПОЛТАВАТЕПЛОЕНЕРГО».

22. Про надання дозволу ПОЛТАВСЬКОМУ ОБЛАСНОМУ КОМУНАЛЬНОМУ ВИРОБНИЧОМУ ПІДПРИЄМСТВУ ТЕПЛОВОГО ГОСПОДАРСТВА «ПОЛТАВАТЕПЛОЕНЕРГО» на здійснення заходів для укладення з Європейським банком реконструкції та розвитку Угоди про підготовку кредитного фінансування.

23. Про зміну найменування комунального закладу «Полтавський симфонічний оркестр» Полтавської обласної ради (доопрацьований проект).

24. Про внесення змін до Комплексної програми щодо забезпечення законності, правопорядку, охорони прав, свобод і законних інтересів громадян та оборонної роботи на 2016 – 2020 роки.

25. Про реорганізацію Розбишівської спеціальної загальноосвітньої школи-інтернату Полтавської обласної ради шляхом перетворення у Розбишівський навчально-реабілітаційний центр з поглибленим професійно-трудовим навчанням Полтавської обласної ради.

26. Про зміну найменування Комунального вищого навчального закладу Полтавської обласної ради «Полтавське музичне училище ім. М.В. Лисенка».

27. Про внесення змін до регіональної цільової Програми охорони довкілля, раціонального використання природних ресурсів та забезпечення екологічної безпеки з урахуванням регіональних пріоритетів Полтавської області на 2017 – 2021 роки («Довкілля-2021»).

28. Про затвердження Переліку природоохоронних заходів для фінансування з фонду охорони навколишнього природного середовища Полтавської області в 2019 році.

29. Про внесення змін до Програми розвитку та підтримки Полтавського обласного комунального підприємства «Аеропорт-Полтава» на 2017 – 2020 роки.

30. Про внесення змін до Програми зайнятості населення Полтавської області на 2018 – 2020 роки.

31. Про затвердження обласної Програми розвитку та підтримки комунальних закладів охорони здоров’я Полтавської обласної ради на 2019 рік.

32. Про внесення змін до обласної Програми розвитку фізичної культури і спорту на 2017 – 2020 роки.

33. Про внесення змін до Програми розвитку та підтримки аграрного комплексу Полтавщини за пріоритетними напрямками на період до 2020 року.

34. Про внесення змін до переліку об’єктів, на які будуть спрямовані кошти обласного бюджету, відповідно до Обласної програми «Питна вода Полтавщини» на 2011 – 2020 роки, у 2019 році (зі змінами).

35. Про внесення змін до Комплексної Програми розвитку культури, мистецтва та охорони культурної спадщини в Полтавській області на 2018 – 2020 роки.

36. Про звіт про виконання обласного бюджету за І квартал 2019 року.

37. Про внесення змін до показників обласного бюджету на 2019 рік.

38. Про звіт про діяльність Комунальної бюджетної установи «Обласнийконтактний центр» Полтавської обласної ради в 2018 році.

39. Про звіт про виконання обласних цільових програм за І квартал 2019 року.

40. Про проект розподілу коштів на фінансову підтримку організаційної діяльності обласних громадських організацій інвалідів, ветеранів, учасників бойових дій та громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи на 2019 рік.

41. Про розгляд експертного висновку щодо регуляторного впливу проекту регуляторного акта – проекту рішення Полтавської обласної ради «Про затвердження Порядку проведення конкурсу на право оренди майна, що належить до спільної власності територіальних громад сіл, селищ та міст Полтавської області».

42. Про план роботи постійної комісії Полтавської обласної ради з питань бюджету та управління майном на 2019 рік.

Розгляд листів і звернень:

43. Про результати засідання конкурсної комісії на право надання в оренду майна спільної власності територіальних громад області та надання рекомендацій, щодо укладення договорів оренди:

43.1.частини приміщення фойє першого поверху в адміністративному будинку загальною площею 11,7 кв. м., за адресою: м. Полтава, вул. Європейська, 49 з ФОП Лисянська О.В.

43.2. приміщення (буфету), що знаходиться на балансі Горбанівського геріатричного пансіонату ветеранів війни та праці площею 35,76 кв. м., за адресою: м. Полтава, вул. Сільськогосподарська, 21 з ФОП Кикоть Л.М.

43.3. приміщень, що знаходяться на балансі Департаменту агропромислового розвитку облдержадміністрації загальною площею 55,21 кв. м., за адресою: м. Полтава, вул. Міщенка, 2 з ФОП Курсабаєва Я.М.

43.4. частини приміщення, що знаходиться на балансі КП «Полтавська обласна клінічна психіатрична лікарня ім. О.Ф.Мальцева Полтавської обласної ради» площею 41,9 кв. м., за адресою: м. Полтава, вул. Медична, 1 з ТОВ «ОКТАН ТЕРМО».

44. Про передачу в безоплатне користування майна спільної власності територіальних громад області та надання рекомендацій, щодо укладення договорів позички:

44.1. адміністративних приміщень, що знаходяться на балансі ПОКП «Полтавафарм» за адресою: Полтавський район, с. Розсошенці, вул. Горбанівська, 2 з Полтавською обласною бібліотекою для дітей ім. Панаса Мирного.

44.2. адміністративних приміщень, що знаходяться на балансі управління майном за адресою: м. Полтава, вул. Пушкіна, 115 з Громадською спілкою «Координаційна Рада громадських організацій учасників АТО».

44.3. адміністративних приміщень, що знаходяться на балансі управління майном за адресою: м. Полтава, вул. Пушкіна, 115 з Полтавською обласною організацією національної спілки журналістів України.

44.4. адміністративних приміщень, що знаходяться на балансі управління майном за адресою: м. Полтава, вул. Європейська, 49 з Комунальним закладом «Полтавський симфонічний оркестр» Полтавської обласної ради.

44.5. адміністративних приміщень, що знаходяться на балансі Полтавського обласного клінічного протитуберкульозного диспансеру за адресою: с. Супрунівка, вул. Київське шосе, 1-В з Комунальним підприємством «Полтавська обласна клінічна лікарня ім. М.В.Скліфосовського Полтавської обласної ради».

45. Про лист управління майном обласної ради щодо проведення капітального ремонту вхідної групи та влаштування підйомника для людей з обмеженими можливостями в адміністративному будинку за адресою: м. Полтава, вул. Пушкіна 115.

46. Про звернення депутата Полтавської обласної ради Ляшка Р.В. щодо надання замовником, підприємством-підрядником та проектувальником інформації про причини невиконання робіт в передбачені тендерною процедурою строки по об’єкту «Капітальний ремонт мосту через р. Сула на км 1 + 593 автомобільної дороги місцевого значення О1713357 Лубни - Засулля - /М-03/ у с. Засулля Лубенського району Полтавської області».

47. Про звернення депутата обласної ради Савченка В.В. щодо сприяння у виділенні коштів на проведення ремонтних робіт Регіонального центру професійно-технічної освіти № 1 м. Кременчука.

48. Про листи депутата Полтавської обласної ради Горжія І.Г., голови фракції ВО «Батьківщина» в Полтавській міській раді Бєлоножка О.В., Полтавської міської ради щодо можливості передачі до комунальної власності територіальної громади міста Полтава ПОКВПТГ «ПОЛТАВАТЕПЛОЕНЕРГО» та КП ПОР «ПОЛТАВАВОДОКАНАЛ».

49. Про звернення Полтавської обласної державної адміністрації щодо розгляду постійною комісією листів державних установ та військових частин стосовно виділення коштів на реалізацію заходів Комплексної програми щодо забезпечення законності, правопорядку, охорони прав і законних інтересів громадян та оборонної роботи на 2016 – 2020 роки.

50. Про лист Полтавської обласної державної адміністрації щодо питання погодження витрат на придбання трьох легкових автомобілів на галузь «Соціальний захист та соціальне забезпечення» на суму 1 750 тис. грн.

51. Про лист Полтавської обласної державної адміністрації щодо питання погодження витрат на придбання чотирьох легкових автомобілів на галузь «Соціальний захист та соціальне забезпечення» на суму 2 200,00 тис. грн.

52. Про лист Полтавської обласної державної адміністрації щодо питання погодження витрат на придбання двох легкових автомобілів на суму 1 613,6 тис. грн.

53. Про листи Полтавського обласного комунального підприємства «Полтавафарм» щодо можливості сприяння виділення фінансування на поповнення обігових коштів або надання гарантій для отримання товарних кредитів та фінансовий стан підприємства.

54. РІЗНЕ.

04.07.2019, 09.00, каб. 422 – засідання постійної комісії обласної ради з питань аграрної політики та земельних відносин.

До проекту порядку денного включено питання:

1. Про пропозиції Головного управління ДФС у Полтавській області щодо прийняття рекомендацій для обрахування мінімальної суми річного доходу, отриманого від самостійного обробітку одного гектара земельної ділянки (паю) на території Полтавської області.

2. Про розгляд технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) «Кременчуцькому медичному коледжу» імені В.І.Литвиненка за адресою: м. Кременчук, проспект Свободи, буд. № 38-А Полтавської області (кадастровий номер 5310436100:07:002:0199).

3. Про розгляд технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) «Кременчуцькому медичному коледжу» імені В.І.Литвиненка за адресою: м. Кременчук,
вул. Червона Гірка,41 Полтавської області (кадастровий номер 5310436100:07:003:0235).

4. Про передачу в постійне користування земельних ділянок КОМУНАЛЬНОМУ ПІДПРИЄМСТВУ ПОЛТАВСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ «ПОЛТАВАВОДОКАНАЛ» для розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд технічної інфраструктури з кадастровими номерами:

- 5324080100:00:015:0068, площею 0,3615 га;

- 5324080100:00:015:0069, площею 0,0863 га;

- 5324080100:00:015:0070, площею 0,3544 га;

- 5324080100:00:015:0071, площею 0,1606 га.

5. Про погодження клопотання щодо приведення існуючого поділу лісів у відповідність до Порядку поділу лісів на категорії та виділення особливо захисних лісових ділянок по СІЛЬСЬКОГОСПОДАРСЬКОМУ ТОВАРИСТВУ З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНВСТЮ ІМ. ДУХОВА на території Веприцької сільської ради Гадяцького району Полтавської області.

5. Про перспективи розвитку зрошувального землеробства на Полтавщині.

6. Про стан виконання Стратегії розвитку Полтавської області на період до 2020 року в частині забезпечення розвитку сільських територій, затвердженої рішенням 26 позачергової сесії обласної ради 6 скликання від 16.01.2015 року.

7. Звіт директора Полтавського обласного навчально-консультативного центру «Агротехнік» Андрієнко С.М. про виконання показників ефективності використання спільного майна, а також майнового стану Полтавського обласного навчально-консультативного центру «Агротехнік» за підсумками роботи у 2018 році.