Громади ініціюють зміни до Перспективного плану формування територій громад Полтавської області

e-mail Друк PDF

17 липня голова обласної ради Олександр Біленький провів зустріч із сільськими головами Чутівського району: Зеленківським сільським головою Олександром Морщавкою та Войнівським сільським головою Анатолієм Бугаєм.

У ході зустрічі обговорено питання щодо внесення змін до Перспективного плану формування територій громад Полтавської області в частині приєднання Зеленківської та Войнівської громад Чутівського району до Чутівської об’єднаної територіальної громади, яка перебуває в стадії формування,

Олександр Морщавка та Анатолій Бугай повідомили, що дане питання ініційоване громадами та узгоджене з Департаментом економічного розвитку, торгівлі та залучення інвестицій Полтавської облдержадміністрації.

У свою чергу, Олександр Біленький запевнив сільських голів у готовності Полтавської обласної ради підтримати ініціативи громад.

– Обласна рада готова підтримати рішення громад, які відповідатимуть інтересам мешканців та забезпечать подальший соціально-економічний розвиток територій, – зазначив Олександр Біленький.